App Store Google Play

Як Дніпровська політехніка потрапила у трійку вишів України за держзамовленням: подробиці

13.08.2018 18:30
Як Дніпровська політехніка потрапила у трійку вишів України за держзамовленням: подробиці

НТУ «Дніпровська політехніка» увійшла до топ-3 ВУЗів України щодо збільшення державного замовлення. Як університет цього досяг розповіли сьогодні, 13 серпня, проректор з навчальної роботи Юрій Хоменко та відповідальний секретар прийомної комісії НТУ «Дніпровська політехніка» Антон Кожевніков, передає Дніпроград.

Антон Кожевніков розповів, що згідно конкурсу на бакалавра, то зараз його міністерство проводить за принципом «гроші йдуть за студентом», тобто той виш, який отримав найбільшу кількість заяв з найбільш високими конкурсними балами, отримує більше державне замовлення.

Середній вступний бал до Дніпровської політехніки був досить високий по області. У той час, коли середній бал сягав 151, у НТУ він складав близько 157 балів.

Юрій Хоменко підкреслив, що абітурієнти обрали саме цей виш через те, що їх цікавить міжнародний вектор університету, наявність до десяти лінгвістичних центрів, спільні програми з Європою та міжнародне визнання. Також свій аспект має робота військової кафедри в НТУ «Дніпровська політехніка».

Антон Кожевніков додав, що успіх, якого досяг університет, це результат дворічної праці всього колективу. Зокрема, створення нових спеціальностей. Найбільшим попитом в університеті користуються спеціальності IT-технологій, гуманітарні (філологія, право) та щойно відкриті спеціальності, такі як історія та археологія, міжнародні відносини.

Кількість бюджетних місць в НТУ «Дніпровська політехніка» збільшилась на 189 місць. Це третій показник серед ВУЗів України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...