App Store Google Play

У Дніпрі агресивні пенсіонерки не дозволили інваліду-учаснику АТО припаркувати авто і побили його дружину

13.08.2018 14:20
У Дніпрі агресивні пенсіонерки не дозволили інваліду-учаснику АТО припаркувати авто і побили його дружину

Вчора ввечері, дванадцятого серпня, у Дніпрі неадекватна компанія пенсіонерів агресивно зреагувала на паркування інваліда Сходу у власному дворі. Про це повідомив постраждалий воїн Володимир Аршавський на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Чоловік повертався близько десятої години вечора разом зі своєю дружиною з магазину. На місці, де він зазвичай паркував свою машину, знаходилися три пенсіонерки, які ніяк не реагували на сигнали автомобіля. Пан Володимир просто об’їхав жінок та припаркувався неподалік, а розвантажуючи машину поцікавився у пенсіонерок, чому вони не відреагували на сигнал.

"Вони відповіли, щоб я звідси забирався, мовляв це їх територія", - пише Володимир.

Дружина Аршавського пояснила сусідкам, що її чоловік -  інвалід АТО і на машині є  відповідний знак, а паркується він поруч із будинком, де мешкає.

Компанія відреагувала неадекватно: в хід пішли кулаки, жінку били по голові, обличчю та грудях, зірвали золотий ланцюжок.

«Коли я спробував найагресивнішу відштовхнути від своєї дружини, ззаду в область нирок мене вдарив чоловік нападниці, а їх приятелька накинулась з кулаками і сумкою тепер вже на мене", - розповів  Аршавський.

Подружжя викликало поліцію, в цей час агресивні сусіди ретирувались у під'їзд сусіднього будинку. Після приїзду поліції чоловік однієї з учасниць конфлікту, який завдав удару Володимиру, вийшов для дачі пояснень, втім у "провокації" звинуватив Аршавського і заяву писати не став.

В свою чергу, дружина Володимира заяву написала і тепер подружжя сподіається на те, що агресивні пенсіонери будуть належним чином покарані.

Додамо, що за ДБН відстань автостоянок і гаражів для інвалідів від житлових будинків, а також розміщення автостоянок для інвалідів біля громадських будинків і споруд, біля входів на територію підприємств, на яких використовується їх праця, не повинна перевищувати 50 м, тобто в паркуватись у дворі інвалід має право.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...