App Store Google Play

У Дніпрі агресивні пенсіонерки не дозволили інваліду-учаснику АТО припаркувати авто і побили його дружину

13.08.2018 14:20
У Дніпрі агресивні пенсіонерки не дозволили інваліду-учаснику АТО припаркувати авто і побили його дружину

Вчора ввечері, дванадцятого серпня, у Дніпрі неадекватна компанія пенсіонерів агресивно зреагувала на паркування інваліда Сходу у власному дворі. Про це повідомив постраждалий воїн Володимир Аршавський на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Чоловік повертався близько десятої години вечора разом зі своєю дружиною з магазину. На місці, де він зазвичай паркував свою машину, знаходилися три пенсіонерки, які ніяк не реагували на сигнали автомобіля. Пан Володимир просто об’їхав жінок та припаркувався неподалік, а розвантажуючи машину поцікавився у пенсіонерок, чому вони не відреагували на сигнал.

"Вони відповіли, щоб я звідси забирався, мовляв це їх територія", - пише Володимир.

Дружина Аршавського пояснила сусідкам, що її чоловік -  інвалід АТО і на машині є  відповідний знак, а паркується він поруч із будинком, де мешкає.

Компанія відреагувала неадекватно: в хід пішли кулаки, жінку били по голові, обличчю та грудях, зірвали золотий ланцюжок.

«Коли я спробував найагресивнішу відштовхнути від своєї дружини, ззаду в область нирок мене вдарив чоловік нападниці, а їх приятелька накинулась з кулаками і сумкою тепер вже на мене", - розповів  Аршавський.

Подружжя викликало поліцію, в цей час агресивні сусіди ретирувались у під'їзд сусіднього будинку. Після приїзду поліції чоловік однієї з учасниць конфлікту, який завдав удару Володимиру, вийшов для дачі пояснень, втім у "провокації" звинуватив Аршавського і заяву писати не став.

В свою чергу, дружина Володимира заяву написала і тепер подружжя сподіається на те, що агресивні пенсіонери будуть належним чином покарані.

Додамо, що за ДБН відстань автостоянок і гаражів для інвалідів від житлових будинків, а також розміщення автостоянок для інвалідів біля громадських будинків і споруд, біля входів на територію підприємств, на яких використовується їх праця, не повинна перевищувати 50 м, тобто в паркуватись у дворі інвалід має право.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...
Це вже третє лише за цей рік, який тільки що розпочався! А скільки було отруєнь в минулому році, ми вже всі збилися із рахунку…Нагадаю, що в січні 2019 року в 25-й школі Дніпра отруїлися 70 діт...