App Store Google Play

У Дніпрі агресивні пенсіонерки не дозволили інваліду-учаснику АТО припаркувати авто і побили його дружину

13.08.2018 14:20
У Дніпрі агресивні пенсіонерки не дозволили інваліду-учаснику АТО припаркувати авто і побили його дружину

Вчора ввечері, дванадцятого серпня, у Дніпрі неадекватна компанія пенсіонерів агресивно зреагувала на паркування інваліда Сходу у власному дворі. Про це повідомив постраждалий воїн Володимир Аршавський на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Чоловік повертався близько десятої години вечора разом зі своєю дружиною з магазину. На місці, де він зазвичай паркував свою машину, знаходилися три пенсіонерки, які ніяк не реагували на сигнали автомобіля. Пан Володимир просто об’їхав жінок та припаркувався неподалік, а розвантажуючи машину поцікавився у пенсіонерок, чому вони не відреагували на сигнал.

"Вони відповіли, щоб я звідси забирався, мовляв це їх територія", - пише Володимир.

Дружина Аршавського пояснила сусідкам, що її чоловік -  інвалід АТО і на машині є  відповідний знак, а паркується він поруч із будинком, де мешкає.

Компанія відреагувала неадекватно: в хід пішли кулаки, жінку били по голові, обличчю та грудях, зірвали золотий ланцюжок.

«Коли я спробував найагресивнішу відштовхнути від своєї дружини, ззаду в область нирок мене вдарив чоловік нападниці, а їх приятелька накинулась з кулаками і сумкою тепер вже на мене", - розповів  Аршавський.

Подружжя викликало поліцію, в цей час агресивні сусіди ретирувались у під'їзд сусіднього будинку. Після приїзду поліції чоловік однієї з учасниць конфлікту, який завдав удару Володимиру, вийшов для дачі пояснень, втім у "провокації" звинуватив Аршавського і заяву писати не став.

В свою чергу, дружина Володимира заяву написала і тепер подружжя сподіається на те, що агресивні пенсіонери будуть належним чином покарані.

Додамо, що за ДБН відстань автостоянок і гаражів для інвалідів від житлових будинків, а також розміщення автостоянок для інвалідів біля громадських будинків і споруд, біля входів на територію підприємств, на яких використовується їх праця, не повинна перевищувати 50 м, тобто в паркуватись у дворі інвалід має право.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...
В реальній Україні:> "В Україні – більше мільйона онкохворих пацієнтів і щороку реєструється понад 130 тис. нових випадків"> "Ежегодно в стране от туберкулеза умирают 4 тысячи пациентов, т...