App Store Google Play

Дніпряни вимагають закриття полігону для захоронення сміття в Новокодацькому районі

13.08.2018 12:20
Дніпряни вимагають закриття полігону для захоронення сміття в Новокодацькому районі

Жителі Дніпра потерпають від жахливого запаху, який утворюється на полігоні для захоронення побутових відходів, що знаходиться в Новокодацькому районі. Дніпряни вимагають закрити полігон. Про це йдеться у відповідній петиції, передає Дніпроград.

Найбільше від негативного впливу полігону страждають мешканці житлових масивів Парус, Новопокровський та селище Діївка. Така близькість від звалища до домівок містян дуже небезпечна для здоров’я та викликає цілий ряд захворювань.

«На сайті, який оцінює екологічний стан місцевості, у нас він "критичний". Забруднення 68%. Просимо закрити полігон для захоронення сміття в Новокодацькому районі, перенести його подалі від міста. Не треба калічити населення району», - йдеться у повідомленні.

Також на сторінці Дієва Гора повідомляється, що з 01.01.2018 року в Україні заборонено захоронювати несортоване сміття на полігонах. Це прописано у ст. 32 Закону України "Про відходи".

Зазначимо, у Дніпрі єдиний комунальний полігон твердих побутових відходів (насправді і рідких і будь-яких) знаходиться на межі Новокодацького району м. Дніпро з Дніпровським районом і перебуває в безпосередній близькості до людських осель, якихось 500 метрів, по прямій знаходиться в всього в двох кілометрах від 92 школи і ж/м Діївка-2, до 4 лікарні і ж/м Західний 1,8 км, до 141 школи і ж/м Парус 3,4 км, до метро Покровська і ж/м Покровський (Комунар) - Красний Камінь 3,7 км, до школи №102 і ж/м Краснопілля 4 км, до школи №4 і ж/м Новий 3,5 км, від 84 школи 1,7 км і по суті головне звалище мегаполіса знаходиться на ж/м Діївка-1. Зараз будується нова черга полігону, його вже видно з космосу.

Для вирішення питання дніпряни пропонують почати будівництво сучасного переробного заводу. А поки його немає, закрити полігон.

Підтримати петицію можна за посиланням. Необхідна кількість підписів – 900. На даний момент більше 600 осіб підтримали петицію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...