App Store Google Play

Дніпрян запрошують на лекцію з історії єврейської Катастрофи

13.08.2018 10:20
Дніпрян запрошують на лекцію з історії єврейської Катастрофи

У неділю, 19 серпня, Дніпровський Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» запрошує всіх бажаючих на лекцію-бесіду, присвячену історичним подіям, які відбулись напередодні єврейської Катастрофи. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням прес-службу музею.

Як зазначається, лекція про єврейську еміграцію з півдня Російської імперії кінця XIX – початку ХХ століть базуватиметься на літературних джерелах. Відомо, що після вбивства народовольцями імператора Олександра ІІ Російською імперією прокотилася хвиля єврейських погромів, які спричинили потужну хвилю еміграції.

Заняття проводитиме історик, автор більше 50 наукових робіт з історії міжнародних відносин доктор Віктор Погромський. Він працює в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили у Миколаєві.

Зокрема, під час заняття будуть проаналізовані праці Шолом-Алейхема «Хлопчик Мотл», «Людина із Буейнос-Айреса», серія оповідань «Подорожні записки» та інші. Унікальні документи із миколаївського, одеського, херсонського державних архівів доповнюватимуть розповідь лектора.

Заняття відбудеться у відеозалі Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні». Початок о 13:00. Вхід вільний.

Нагадаємо, що відтепер Дніпровський Музей "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні" можна відвідати не виходячи з дому. За допомогою смартфону віртуальний гід проведе аудіоекскурсію для всіх бажаючих.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...