App Store Google Play

Через відсутність води суддя вирішив перенести суд з приводу «оптимізації» музичних шкіл у Дніпрі

11.08.2018 21:00
Через відсутність води суддя вирішив перенести суд з приводу «оптимізації» музичних шкіл у Дніпрі

У четвер, 16 серпня, у Дніпрі відбудеться засідання з приводу наказу №29 «Про оптимізацію штатних розкладів установ і підприємств, підпорядкованих департаменту». Про це повідомив керівник ГО «Правозахисна справа» Михайло Яценко на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

За попередньою інформацією суд повинен був відбутися дев’ятого серпня, проте через відключення водопостачання в Дніпропетровському окружному адміністративному суді засідання перенесли на пізніший строк.

«Багато людей прийшли з «брудною» головою на роботу. А суддя переніс засідання. Мовляв, нема води, і я не хочу щоб Ви мене таким бачили. Наказ №29 продовжує жити», - пише Михайло Яценко.

Засідання відбудеться 16 серпня о 10:20 у приміщенні дніпропетровського окружного адміністративного суду за адресою: м. Дніпро, вул. Академіка Янгеля, 4, зал 14.

Представник «Батьківської ради мистецьких шкіл Дніпра» Сергій Чернявський нагадує батькам, чиї діти навчаються у музичних школах, продовжувати писати заяви до навчальних закладів.

Зазначимо, проект рішення виконкому, згідно якого під соусом "самоокупності" естетичних закладів освіти подається зменшення бюджетних видатків на фінансування цих шкіл та можливе переведення великої кількості учнів на платну основу навчання, викликав неабияке обурення серед містян. 

Нагадаємо, одразу після цього у соціальних мережах вибухнув скандал щодо цієї ініціативи від міської влади – своє обурення висловили не тільки батьки дітей, а і члени Громадської ради при ДМР. Останні згодом оголосили про екстрене засідання Комітету з гуманітарних питань, на яке викликали голову Департаменту гумполітики Ксенію Сушко та її підопічного Євгена Хорошилова, начальника управління з питань культури. Останні так і не змогли пояснити логіку та мотивацію проекту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...