App Store Google Play

Через відсутність води суддя вирішив перенести суд з приводу «оптимізації» музичних шкіл у Дніпрі

11.08.2018 21:00
Через відсутність води суддя вирішив перенести суд з приводу «оптимізації» музичних шкіл у Дніпрі

У четвер, 16 серпня, у Дніпрі відбудеться засідання з приводу наказу №29 «Про оптимізацію штатних розкладів установ і підприємств, підпорядкованих департаменту». Про це повідомив керівник ГО «Правозахисна справа» Михайло Яценко на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

За попередньою інформацією суд повинен був відбутися дев’ятого серпня, проте через відключення водопостачання в Дніпропетровському окружному адміністративному суді засідання перенесли на пізніший строк.

«Багато людей прийшли з «брудною» головою на роботу. А суддя переніс засідання. Мовляв, нема води, і я не хочу щоб Ви мене таким бачили. Наказ №29 продовжує жити», - пише Михайло Яценко.

Засідання відбудеться 16 серпня о 10:20 у приміщенні дніпропетровського окружного адміністративного суду за адресою: м. Дніпро, вул. Академіка Янгеля, 4, зал 14.

Представник «Батьківської ради мистецьких шкіл Дніпра» Сергій Чернявський нагадує батькам, чиї діти навчаються у музичних школах, продовжувати писати заяви до навчальних закладів.

Зазначимо, проект рішення виконкому, згідно якого під соусом "самоокупності" естетичних закладів освіти подається зменшення бюджетних видатків на фінансування цих шкіл та можливе переведення великої кількості учнів на платну основу навчання, викликав неабияке обурення серед містян. 

Нагадаємо, одразу після цього у соціальних мережах вибухнув скандал щодо цієї ініціативи від міської влади – своє обурення висловили не тільки батьки дітей, а і члени Громадської ради при ДМР. Останні згодом оголосили про екстрене засідання Комітету з гуманітарних питань, на яке викликали голову Департаменту гумполітики Ксенію Сушко та її підопічного Євгена Хорошилова, начальника управління з питань культури. Останні так і не змогли пояснити логіку та мотивацію проекту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...