App Store Google Play

У Дніпрі обвалюється дорога, яка веде до аеропорту

10.08.2018 19:30
У Дніпрі обвалюється дорога, яка веде до аеропорту

Новий асфальт, а під ним - порожньо. На шляху до аеропорту обвалюється дорожнє покриття. Це помітили велосипедисти, які часто їздять цією ділянкою. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 34 телеканал.

Велосипедист Олексій часто їздить вулицею Аеропортівською. Каже, кілька тижнів тому помітив, що бетонні блоки, які стояли вздовж узбіччя провалилися. І на краю дороги утворилася яма.

"Доводиться тулитися з машинами. Іноді їхати по узбіччю. Побачив, що почав "повзти" асфальт. Раніше блоки стояли в одну лінію", - розповідає дніпрянин.

Уздовж дороги - котлован. Тому, ймовірно, і стався зсув, припускає Олексій.

"Деталі" звернулися в обласну службу автомобільних доріг. І вже на наступний день на місце обвалу приїхала техніка. Прірву засипали землею.

Заступник начальника обласної служби автодоріг Сергій Кучин розповів, що ця ділянка призначалася для об'їзної дороги. Будівництво другої черги почали в 2012 році. Але потім роботи припинили через брак фінансування.

"Були виконані роботи по влаштуванню бурових паль. Оскільки фінансування в 2013-му році було припинено, то роботи були недовиконано", - розповідає він.

Наразі вже відновили ремонт другої черги об'їзної. Наступним етапом стане будівництво ділянки від Запорізької траси до вулиці Аеропортівській.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Мабуть це банальні, очевидні слова, але... Сьогодні на Краснопільському кладовищі вже вдруге за тиждень провожали в останню путь воїна, який пав на російсько-українській війні. Цього разу наш сві...
Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...