App Store Google Play

На Січеславщину з фронту повернулися "холодноярці" 93 бригади та 20 мотопіхотний батальйон

10.08.2018 14:40
На Січеславщину з фронту повернулися "холодноярці" 93 бригади та 20 мотопіхотний батальйон

Сьогодні, 10 серпня, у Черкаському урочисто зустріли бійців 93 ОМБр Холодний Яр та 20 окремого мотопіхотного батальйону, які повернулися із зони бойових дій на Донбасі. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Січеславські бійці перебували на війні протягом останніх семи місяців та встигли не тільки відбити сотні ворожих нападів, а й просунутися вглиб окупованих територій на декілька кілометрів.

"Хоч ми вже тиждень знаходимося в тилу, ворог досі вважає що ми їх б'ємо на фронті. Саме ім'я бригади Холодний Яр наводить на ворога жах. Я вдячний кожному солдату, сержанту і офіцеру за проявлені мужність і героїзм. Пишаюся кожним з вас. Дякую всім рідним та близьким, що дочекалися. Ви надихаєте нас. І ми виправдаємо ваші сподівання. Обов'язково переможемо", - зазначив під час промови командир бригади Владислав Клочков.

Окрім привітання, декілька десятків бійців отримали з рук командування та представників ДніпроОДА почесні нагороди. Зокрема, заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко вручив іменні годинники трьом українським воїнам.

У свою чергу, священник Української православної церкви Київського патріархату Дмитро Поворотний наголосив на тому, що Україна - це єдиний організм, тому кожна його частина має допомагати одне одному.

"У важкі для армії часи церква стала на її захист та усіма можливими способами допомагала їй. Тепер же, у вирішальний час для української церкви, армія захищає нас на фронті і дає можливість нам її відродити", - сказав Повортний.

За весь час війни бійці 93 бригади отримали 1200 державних нагород. Також бригада втратила найбільше бійців серед український військових підрозділів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...
Це вже третє лише за цей рік, який тільки що розпочався! А скільки було отруєнь в минулому році, ми вже всі збилися із рахунку…Нагадаю, що в січні 2019 року в 25-й школі Дніпра отруїлися 70 діт...