App Store Google Play

До Дніпра приїхав Аброськін по справі вибуху автомобіля з депутатом Кам'янської міськради

10.08.2018 15:00
До Дніпра приїхав Аброськін по справі вибуху автомобіля з депутатом Кам'янської міськради

До Дніпра приїхав перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін, аби заслухати хід розслідування замаху на вбивство Віталія Чернявського. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі Національної поліції Дніпропетровської області.

В’ячеслав Аброськін заслухав керівництво поліції Дніпропетровщини та слідчих про стан розслідування кримінального провадження за фактом замаху на вбивство місцевого жителя, автомобіль якого вибухнув 2 серпня у м. Кам’янське. Поліцейські доповіли, які слідчі та оперативні дії були вжиті для розкриття цього злочину.

«Ознайомившись з ходом розслідування цього злочину, доручаю активізувати зусилля слідчих й оперативників та вжити всіх необхідних заходів для його розкриття. Ми ж, в свою чергу, готові надати будь-яку професійну допомогу колегам на місцях. Так, до розслідування даного злочину долучилися співробітники Департаменту стратегічних розробок та Головного слідчого управління» - зазначив В’ячеслав Аброськін.

Поліцейські звертаються до всіх, хто на момент вибуху автомобіля Віталія Чернявського міг перебувати на місці події, надати інформацію до поліції за телефонами Департаменту карного розшуку Національної поліції України 044 256 10 63, управління карного розшуку ГУНП в Дніпропетровській області 056 756 57 02.

"Поліція гарантує конфіденційність та безпеку, кожному, хто її надасть", - зазначають правоохоронці.

Також правоохоронці обговорили загальнокримінальну обстановку в області, доповіли про стан розслідування інших тяжких злочинів.

Нагадаємо, що 2 серпня в Кам'янському вибухнуло авто полку "Дніпро-1" з депутатом міськради всередині. Медикам Дніпровської лікарні Мечникова вдалося стабілізували стан Віталія Чернявського.

Того ж дня поліція відкрила провадження через вибух автівки у Кам’янському.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...
Це вже третє лише за цей рік, який тільки що розпочався! А скільки було отруєнь в минулому році, ми вже всі збилися із рахунку…Нагадаю, що в січні 2019 року в 25-й школі Дніпра отруїлися 70 діт...