App Store Google Play

Тимошенко, Зеленський і Бойко – лідери за кількістю прихильників у Дніпрі, а Кучма – найкращий президент

09.08.2018 13:20
Тимошенко, Зеленський і Бойко – лідери за кількістю прихильників у Дніпрі, а Кучма – найкращий президент

Тимошенко, Зеленський та Бойко займають лідируючі позиції у президентському рейтингу серед мешканців Дніпра. Такого висновку дійшли представники соціологічної групи «Рейтинг». Про це сьогодні, 9 серпня, під час прес-конференції повідомив голова групи Олексій Антипович, передає Дніпроград.

Так, згідно із проведеним опитування у форматі face to face, в якому взяли участь 1000 дніпрян, було встановлено наступні політичні вподобання мешканців обласного центру:

У президентському рейтингу дніпряни попередньо віддають перевагу Юлії Тимошекно (19%), другим йде комік та герой серіалу «Слуга народу» Володимир Зеленський (14,5%), трійку лідерів 13,4% замикає кандидат від «Опозиційного блоку» Юрій Бойко. Далі йдуть Анатолій Гриценко (8,3%), Вадим Рабінович (7,9%), Петро Порошенко (7%), Олег Ляшко (5,9%), Святослав Вакарчук (3,9%).

У свою чергу, за критерієм віри у перемогу кандидата лідирує Юлія Тимошенко (16% вірять у її перемогу), проте, одразу за нею перебуває Петро Порошенко (7,2% вірять, що нинішній президент залишиться на другий строк).

Окрім цього, соціологи провели опитування серед дніпрян щодо того, кого вони вважають найкращим президентом за історію незалежної України. Так, найкращим лідером для мешканців Дніпра є Леонід Кучма (33%), далі йде Леонід Кравчук (13%),  і, як не дивно, трійку найкращих президентів замикає Віктор Янукович (10%).

Варто також додати, що згідно опитування третина дніпрян вважають, що матеріальне стимулювання (підкуп) виборців з боку кандидатів треба офіційно дозволити. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якщо Україна усьому світу щодня доводить про те, що росія агресор, росія окупувала Крим, а на Сході України війна з росією! То як можна відправити на Євробачння тих, хто їздить на гастролі розважати р...
Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...