App Store Google Play

Луганські поліцейські приїдуть до Дніпра на навчання з першої домедичної допомоги

09.08.2018 10:20
Луганські поліцейські приїдуть до Дніпра на навчання з першої домедичної допомоги

Як не змарнувати лічені хвилини та навіть секунди на порятунок життя? Що робити, поки «швидка» у дорозі? У Дніпрі стартують перші в Україні спеціалізовані навчання з  тактичної медицини для поліцейських. Вже 14 серпня їх розпочнуть для луганських копів. Про це розповів радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик, передає Дніпроград.

Навчання з тактичної медицини – не нові. Проте саме в такому форматі для поліцейських – стартують вперше. Ініціатором виступив т.в.о. начальника Управління патрульної поліції в Луганській області Олександр Гостіщев.

«Професія поліцейських багатогранна. Ледь не щодня їм доводиться буквально рятувати життя. Поранення, зупинки серця, різноманітні травми. Щоб допомагати якісно, ще до приїзду «швидкої», потрібно володіти знаннями та навичками. У цьому допоможуть курси з тактичної медицини. Вони максимально підлаштовані та наближені до нашої роботи. Вдячні раднику голови Дніпропетровської обладміністрації Юрію Голику за допомогу у втіленні проекту», – сказав він.

Навчання з тактичної медицини для патрульних поліцейських та майбутніх поліцейських інструкторів, перші та єдині в країні, проведе навчальний центр Patriot Tactical School. Він базується на території колишнього лакофарбового заводу у Дніпрі. Вже 14 серпня сюди приїдуть 25 луганських поліцейських та 4 інструктори.

Протягом п’яти днів гостей з Луганщини навчатимуть, як долати бойові травми, надавати допомогу в повсякденних ситуаціях, де реакція повинна бути миттєва. Тренери моделюватимуть ситуації – вибухи, пожежі, обстріли, а ще – гратимуть роль потопельників, людей із зупинками серця. Для реалістичності застосовуватимуть ще піротехніку та манекенів.

«Поліцейські виступатимуть справжніми рятувальниками. Помилки детально розбиратимуться. Так інформація краще запам’ятовуватиметься. Не обійдеться й без теорії», – зазначив координатор курсів навчального центру Patriot Tactical School Володимир Звеняцький.

Планується, що загалом до такого навчання долучаться понад півсотні луганських поліцейських.

«Завжди готові підтримувати креативні, а головне – корисні ідеї. Плануємо, що навчання з тактичної медицини спочатку пройдуть луганські копи, а далі ініціативу підхоплять інші регіони», – зазначив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик.

Перші курси в такому форматі – від сертифікованих інструкторів National Association of Emergency Medical Technicians.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...