App Store Google Play

Велика махінація: ТЕЦ безпідставно перерахували понад 5,7 млн грн

08.08.2018 17:20
Велика махінація: ТЕЦ безпідставно перерахували понад 5,7 млн грн

Через махінації бюджетні підприємства, установи та організації безпідставно перерахували «Криворізькій ТЕЦ» понад 5,7 млн гривень. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі прокуратури Дніпропетровської області.

Повідомляється, що підозрювана, зловживаючи службовим становищем, підписала документи про необхідність отримання підприємством коштів субвенції, виділеної з держбюджету, включивши туди завищені витрати на паливно-мастильні матеріали, амортизаційні витрати та понаднормові втрати теплової енергії в мережах.

При цьому директор достовірно знала, що включені нею до субвенції витрати не підтверджені даними бухгалтерського обліку. Внаслідок цього державному підприємству безпідставно перераховано понад 4,2 млн. грн. бюджетних коштів.

Крім цього, внаслідок неналежного виконання своїх службових обов’язків, посадовець двічі своєчасно не погодила та не підписала інвестиційну програму підприємства, в якій, до того ж, не надано в повному обсязі обґрунтування вартості запланованих заходів та завищено обсяг фінансування амортизаційних відрахувань, а також не надано рішення органу місцевого самоврядування щодо її погодження. 

Незважаючи на те, що інвестиційна програма підприємства на 2014-2016 роки затверджена не була, інвестиційну складову включено до структури тарифу, через що споживачі – бюджетні підприємства, установи та організації – безпідставно перерахували ТЕЦ понад 5,7 млн. грн.

Наразі на підозрювану очікує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...