App Store Google Play

Велика махінація: ТЕЦ безпідставно перерахували понад 5,7 млн грн

08.08.2018 17:20
Велика махінація: ТЕЦ безпідставно перерахували понад 5,7 млн грн

Через махінації бюджетні підприємства, установи та організації безпідставно перерахували «Криворізькій ТЕЦ» понад 5,7 млн гривень. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі прокуратури Дніпропетровської області.

Повідомляється, що підозрювана, зловживаючи службовим становищем, підписала документи про необхідність отримання підприємством коштів субвенції, виділеної з держбюджету, включивши туди завищені витрати на паливно-мастильні матеріали, амортизаційні витрати та понаднормові втрати теплової енергії в мережах.

При цьому директор достовірно знала, що включені нею до субвенції витрати не підтверджені даними бухгалтерського обліку. Внаслідок цього державному підприємству безпідставно перераховано понад 4,2 млн. грн. бюджетних коштів.

Крім цього, внаслідок неналежного виконання своїх службових обов’язків, посадовець двічі своєчасно не погодила та не підписала інвестиційну програму підприємства, в якій, до того ж, не надано в повному обсязі обґрунтування вартості запланованих заходів та завищено обсяг фінансування амортизаційних відрахувань, а також не надано рішення органу місцевого самоврядування щодо її погодження. 

Незважаючи на те, що інвестиційна програма підприємства на 2014-2016 роки затверджена не була, інвестиційну складову включено до структури тарифу, через що споживачі – бюджетні підприємства, установи та організації – безпідставно перерахували ТЕЦ понад 5,7 млн. грн.

Наразі на підозрювану очікує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...