App Store Google Play

На Дніпропетровщині на трасі стався витік смертельної отрути

08.08.2018 09:00
На Дніпропетровщині на трасі стався витік смертельної отрути

Вчора, 7 серпня, на трасі Дніпро-Кобеляки-Решетилівка Р-52 стався витік азотної кислоти з автоцистерни ємністю 35т. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі ДСНС України в Дніпропетровській області.

Автоцистерна Volvo перевозила  азотну кислоту у кількості 24т. Витік стався у першому відсіку цистерни, де знаходилось 8т азотної кислоти. Водій автомобіля перекачав кислоту з пошкодженого відсіка у пустий відсік у кількості 4т.

Кількість азотної кислоти що витікла становить близько 3-4т, на площі 40-45 кв. метрів. В поліції говорять, що витік стався через несправність зливної системи. 

Станом на 16:00 7 серпня витікання кислоти було припинено. Пожежно-рятувальними підрозділами проводяться роботи по нейтралізації рідини яка витікла з цистерни.

Слід зазначити, що поліція відкрила кримінальне провадження за фактом витікання чотирьох тон азотної кислоти на Дніпропетровщині.

Провадження відкрили за частиною 1 статті 267 Кримінального кодексу «Порушення правил поводження з вибуховими, легкозаймистими та їдкими речовинами або радіоактивними матеріалами».

У рамках провадження поліція встановить причини витоку хімічної речовини та причетних до витікання осіб.

Також поліція повідомила, що ймовірно витікання азотної кислоти трапилося через несправність зливного крана.

Постраждалих немає, наголосили у поліції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...