App Store Google Play

У Синельниківській школі №7 ДніпроОДА створює новітній освітній простір

06.08.2018 12:40
У Синельниківській школі №7 ДніпроОДА створює новітній освітній простір

У Синельниковому вперше за третину століття Дніпропетровська облдержадміністрація осучаснює школу №7. Підрядники завершили зовнішній ремонт, наразі продовжуються внутрішні роботи. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Сьогодні реконструюємо обласним коштом навчальні заклади, які роками не знали ремонту. У 2018-му оновлюємо в регіоні більше 30-ти шкіл. Діти кожного населеного пункту мають навчатися в новітніх умовах – таке завдання ставить Президент України Петро Порошенко», – наголосив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Школа №7 у Синельниковому 1 вересня святкуватиме 30-річчя. За цей час такий ремонт – вперше.

«До цього часу школа не ремонтувалася так капітально. Наразі розгорнулися масштабні роботи. Заклад буде сучасним і яскравим, а освітнє середовище – розвивальним. Педагогам буде приємно ходити сюди на роботу, а діти із задоволенням здобуватимуть знання», – наголосила в.о. директора школи Людмила Даниленко. 

На сьогодні будівельники замінили покрівлю, встановили нові вікна, проклали нові комунікації.

Новий фасад на школі не звичний, а вентилюючий, тобто дихає: не випускає тепло й не дає проникати холоду.

Готові до експлуатації актова зала та шкільний спортзал. Останні штрихи ще в одному спортзалі, де тренуватимуться вихованці спортивних секцій.

Внутрішні роботи тривають. Готові «під фарбу» харчоблок та їдальня. У класах на другому і третьому поверхах підрядники роблять бетонну стяжку підлоги та укладають лінолеум. Тут буде новим все: від класів до меблів.

Юлія Гордієнко провчилася в цій школі 11 років. Каже, прийшла в занедбану – а випускається із сучасної.

 «Пам’ятаю, як у будівлі протікав дах, а взимку з вікон тягнув вітер. Та за останній рік багато чого змінилося у школі. Трохи заздрю тим, хто продовжить навчання й побачить інші перетворення. Серед них – і мій молодший брат, який вперше сяде за парту 1 вересня», – сказала дівчина. 

Стане свідком глобального оновлення школи й семикласник Владислав Гончар.

«Маємо вже відремонтований спортзал, щоб заняття фізкультурою проходили в  комфортних умовах. Зараз оновлюють класи. Думаю, коли ми прийдемо до школи після канікул, то не впізнаємо її», – розказав хлопчик. 

У Синельниківській школі №7 навчаються майже 400 учнів. Разом із дитячим садком вона утворює навчально-виховний комплекс.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...