App Store Google Play

У Дніпрі та області екстрені виклики швидкої супроводжуватимуть патрульні

06.08.2018 16:00
У Дніпрі та області екстрені виклики швидкої супроводжуватимуть патрульні

В період сезонних загострень мешканці Дніпра та області викликають швидку допомогу близько двох тисяч разів за добу. При цьому, частою проблемою стають водії, які не пропускають карети екстреної швидкої медичної допомоги. Для того, щоб виїзди швидких були оперативними та безпечними карети супроводжують патрульні. Про акцію санітарного транспорту та поліції повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів організаторів.  

«Патрульні екіпажі, які супроводжують швидку медичну допомогу проводять роз’яснювальну роботу з водіями, які не пропускають карету швидкої. В літній період до центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф надходить близько 650-700 викликів за добу від мешканців Дніпра та області. Для виїздів призначені близько 85 карет швидкої», - пояснив директор комунальної установи «Автопідприємство санітарного транспорту» Станіслав Ткачук.

Крім того, в період загострень кількість викликів зростає вдвічі. Лише 30% від зазначених викликів вважаються екстреними. Саме такі виїзди швидких супроводжують патрульні.

«На жаль, культура автоводіїв в місті залишається на низькому рівні. Коли невідкладна швидка допомога самостійно намагається дістатися до пацієнта, то ніякого ефекту немає. В реаліях міста та законодавства притягнути до відповідальності водія, який не пропускає швидку, можливо лише в момент скоєння правопорушення. Тому було вирішено патрульним реагувати безпосередньо на дорозі», - пояснив заступник командира батальйону управління патрульної поліції області, старший лейтенант поліції Михайло Горобцов.

Зі слів патрульних, акція безстрокова та постійна. Для супроводження швидких в поліції визначають вільний час, коли патрульні можуть відправитися на рейд.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі поліцейські провели пілотну рейдову акцію «Спецсигнал», в ході якої виявляли водіїв, які не пропускають карети екстреної швидкої медичної допомоги. За 40 хвилин перевірки патрульні виявили кілька водіїв-порушників.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...