App Store Google Play

Невдалий жарт: у Дніпрі патрульний врятував чоловіка з гранатою в руці

06.08.2018 13:20
Невдалий жарт: у Дніпрі патрульний врятував чоловіка з гранатою в руці

У Дніпрі над чоловіком пожартували знайомі, давши йому в руки гранату Ф1 і знявши чеку. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив  інспектор патрульної поліції в області Андрій Грицюк, передає Дніпроград.

"Знайомтесь. Це - Саша. Саша - патрульний УПП у Дніпрі. І сьогодні Саша - герой. Він затиснув своїми руками гранату без чеки, яку тримав в руках один добродій. Це так його друзі вирішили пожартувати над ним і вручили йому в руки гранату Ф1 і зняли чеку. Граната виявилась не бойовою, тобто без тротилу. Але на той момент Саша і той добродій цього не знали. Поки чекали вибухотехників, руки дуже стомились і довелось обмотати їх скотчем. Саша з честю виконав свій обов'язок", - йдеться у дописі.

Фото Андрій Грицюка.

Зі слів патрульного Олександра Цуканова, він з колегою відправився на виклик на вулицю Іларіонівську. На місці знаходився чоловік з затиснутою в руці гранатою. Він панікував та просив допомоги, бо вже не міг втримати вибухівку.

«Ми з напарником вирішили заспокоїти чоловіка та зафіксувати гранату без чеки власними руками, тому що могла бути біда. Ми сподівались на краще. Я поклав свої руки на його руки, потім мій напарник обмотав їх скетчем. В мене немає бойового досвіду, тому ми вирішили таким чином запобігти трагічним наслідкам, адже поряд були магазини та житлові будинки», - розповів Олександр.

Як зазначається, вибухотехників довелося чекати близько 40 хвилин. За цей час в руках відчувалася втома, адже доводилось сильно стискати. Далі справою займалася поліція особливого призначення КОРД.

«Чоловік був з ознаками алкогольного сп’яніння. Патрульна поліція вже мала з ним справу – це місцевий наркоман. Він пояснив, що віддав телефон в обмін на гранату. Але під час бартеру над ним вирішили пожартувати і дали гранату без чеки. Пізніше вияснилося, що граната не несе небезпеку. Чоловіка та його товариша відразу затримали», - пояснив патрульний.

29-річний Олександр Цуканов розповів, що вже шість років працює в поліції, з яких патрулюванням займається три роки. Крім того, має звання лейтенанта. Він зазначив, що має наречену, яка також хвилювалась за його життя.

За героїчний чинок Олександра Цуканова нагородили в мерії Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...