App Store Google Play

Форварда СК «Дніпро-1» хочуть викупити європейські клуби та київське «Динамо»

06.08.2018 17:40
Форварда СК «Дніпро-1» хочуть викупити європейські клуби та київське «Динамо»

Київське «Динамо» та амстердамський ФК «Аякс» зацікавились нападаючим СК «Дніпро-1» Владиславом Супрягою, який добре проявив себе на ЄВРО-2018 (U-19) у складі збірної України. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на неофіційний сайт ФК «Дніпро».

Як зазначається, не дивлячись на те, що форвард забив всього один м'яч у ворота збірної Англії на ЄВРО-2018, він показав яскраву гру, чим привернув увагу ряду серйозних європейських клубів.

Наразі СК «Дніпро-1» відхилив пропозицію амстердамського Аякса. Раніше італійський клуб "СПАЛ" пропонував за гравця 1 мільйон євро.

Зараз мінімальна сума, за яку «Дніпро-1» готовий відпустити свого гравця становить 3 мільйона доларів. Це може створити складнощі для київського «Динамо» в реалізації даного трансферу.

За повідомленням, вже зараз є клуби, які готові запропонувати за Владислава Супрягу більше. Зокрема, це чемпіон Англії «Манчестер Сіті». Також є зацікавленість клубів з Австрії та Іспанії.

Раніше повідомлялося, що до 11 кращих футболістів юнацького Євро-2018 (U-19) увійшов один представник збірної України, яка стала на континентальному форумі бронзовим призером – це форвард СК “Дніпро-1” Владислав Супряга. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...