App Store Google Play

У Верхньодніпровському районі оновлюють 37 кілометрів вуличного освітлення

03.08.2018 12:20
У Верхньодніпровському районі оновлюють 37 кілометрів вуличного освітлення

Цьогоріч у Верхньодніпровському районі триває процес реконструкції та заміни мереж вуличного освітлення довжиною у 37 кілометрів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Верхньодніпровської районної ради Артем Кравченко, передає Дніпроград.

Замість старих мереж вулиці району отримають оновлене енергозберігаюче освітлення.

За словами Кравченка, в цьому році з районного бюджету виділено фінансування на проведення реконструкції зовнішнього освітлення в більш, як 10 населених пунктах Верхньодніпровщини.

Зокрема, в селі Пушкарівка проводяться реконструкційні роботи по освітленню довжиною 7 250 м вулиць.

У Водянській громаді вже проведена реконструкція освітлення в селах Кривоносове та Зелене — 2 562 м та 1 044 м відповідно, роботи в селі Миколаївка ще ведуться. Загально у Водянській громаді буде реконструйовано 6 300 м мережі освітлення. 

Окрім цього, з початку серпня в сільських громадах Бородаївки, Дніпровокам’янки та Дніпровській селищній розпочнуться роботи по зовнішньому освітленню вулиць, що дозволить до кінця року забезпечити сучасним та енергоефективним зовнішнім освітленням більш, як 20 км в цих громадах. 

Також у Боровківській громаді розпочалась реконструкцію освітлення одразу трьох сіл. У Вільних Хуторах, Павло-Грогорівці, Матюченкове роботи протяжністю 3,5 км будуть завершені найближчим часом.  

"Хочу зауважити що такого системного підходу до виконання робіт по оновленню освітлення давно не проводилось. Фінансування подібних робіт є важливим напрямом роботи районної влади в бюджетній сфері, оскільки піклування про потреби населення сільських громад завжди стоять в пріоритеті. Такі прості, але важливі речі не можуть не радувати", - підсумував Артем Кравченко. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...