App Store Google Play

У Верхньодніпровському районі оновлюють 37 кілометрів вуличного освітлення

03.08.2018 12:20
У Верхньодніпровському районі оновлюють 37 кілометрів вуличного освітлення

Цьогоріч у Верхньодніпровському районі триває процес реконструкції та заміни мереж вуличного освітлення довжиною у 37 кілометрів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Верхньодніпровської районної ради Артем Кравченко, передає Дніпроград.

Замість старих мереж вулиці району отримають оновлене енергозберігаюче освітлення.

За словами Кравченка, в цьому році з районного бюджету виділено фінансування на проведення реконструкції зовнішнього освітлення в більш, як 10 населених пунктах Верхньодніпровщини.

Зокрема, в селі Пушкарівка проводяться реконструкційні роботи по освітленню довжиною 7 250 м вулиць.

У Водянській громаді вже проведена реконструкція освітлення в селах Кривоносове та Зелене — 2 562 м та 1 044 м відповідно, роботи в селі Миколаївка ще ведуться. Загально у Водянській громаді буде реконструйовано 6 300 м мережі освітлення. 

Окрім цього, з початку серпня в сільських громадах Бородаївки, Дніпровокам’янки та Дніпровській селищній розпочнуться роботи по зовнішньому освітленню вулиць, що дозволить до кінця року забезпечити сучасним та енергоефективним зовнішнім освітленням більш, як 20 км в цих громадах. 

Також у Боровківській громаді розпочалась реконструкцію освітлення одразу трьох сіл. У Вільних Хуторах, Павло-Грогорівці, Матюченкове роботи протяжністю 3,5 км будуть завершені найближчим часом.  

"Хочу зауважити що такого системного підходу до виконання робіт по оновленню освітлення давно не проводилось. Фінансування подібних робіт є важливим напрямом роботи районної влади в бюджетній сфері, оскільки піклування про потреби населення сільських громад завжди стоять в пріоритеті. Такі прості, але важливі речі не можуть не радувати", - підсумував Артем Кравченко. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...