App Store Google Play

У Верхньодніпровському районі оновлюють 37 кілометрів вуличного освітлення

03.08.2018 12:20
У Верхньодніпровському районі оновлюють 37 кілометрів вуличного освітлення

Цьогоріч у Верхньодніпровському районі триває процес реконструкції та заміни мереж вуличного освітлення довжиною у 37 кілометрів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Верхньодніпровської районної ради Артем Кравченко, передає Дніпроград.

Замість старих мереж вулиці району отримають оновлене енергозберігаюче освітлення.

За словами Кравченка, в цьому році з районного бюджету виділено фінансування на проведення реконструкції зовнішнього освітлення в більш, як 10 населених пунктах Верхньодніпровщини.

Зокрема, в селі Пушкарівка проводяться реконструкційні роботи по освітленню довжиною 7 250 м вулиць.

У Водянській громаді вже проведена реконструкція освітлення в селах Кривоносове та Зелене — 2 562 м та 1 044 м відповідно, роботи в селі Миколаївка ще ведуться. Загально у Водянській громаді буде реконструйовано 6 300 м мережі освітлення. 

Окрім цього, з початку серпня в сільських громадах Бородаївки, Дніпровокам’янки та Дніпровській селищній розпочнуться роботи по зовнішньому освітленню вулиць, що дозволить до кінця року забезпечити сучасним та енергоефективним зовнішнім освітленням більш, як 20 км в цих громадах. 

Також у Боровківській громаді розпочалась реконструкцію освітлення одразу трьох сіл. У Вільних Хуторах, Павло-Грогорівці, Матюченкове роботи протяжністю 3,5 км будуть завершені найближчим часом.  

"Хочу зауважити що такого системного підходу до виконання робіт по оновленню освітлення давно не проводилось. Фінансування подібних робіт є важливим напрямом роботи районної влади в бюджетній сфері, оскільки піклування про потреби населення сільських громад завжди стоять в пріоритеті. Такі прості, але важливі речі не можуть не радувати", - підсумував Артем Кравченко. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...