App Store Google Play

Ешлі Венс презентував книгу-біографію Ілона Маска у Дніпропетровській облдержадміністрації

03.08.2018 13:20
Ешлі Венс презентував книгу-біографію Ілона Маска у Дніпропетровській облдержадміністрації

Один з найвпливовіших американських журналістів, який пише про новітні технології, завітав до Дніпропетровської облдержадміністрації. Він презентував свою книгу-бестселер «Ілон Маск: Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє» для мешканців області. Поспілкуватись з автором прийшли близько чотирьох сотень прихильників. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

 «Ми давно зруйнували стереотип про сіру та непривітну адмінбудівлю. В стінах ОДА постійно проводимо різноманітні творчі зустрічі. Мешканці Дніпропетровщини вже мали можливість особисто поспілкуватись з відомими акторами, співками та поетами. Цього разу до нас завітав успішний американський журналіст-технолог – автор біографії Ілона Маска», – розповів голова  Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.  

 «Ілон Маск: Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє» – книга Ешлі Венса про життєвий і професійний шлях одного з найвидатніших винахідників сучасності. За версією «The New York Times», «Amazon Business» та «Wall Street Journal» ця книга стала бестселером №1.

«Спочатку я хотів написати статтю про Ілона для журналу. Але 2012 року в його кар’єрі відбувся прорив – він почав втілювати все більше власних ідей в життя. Я зрозумів, що Маск – набагато цікавіша людина, ніж я думав про нього. Саме в той момент я вирішив створити книгу-біографію», – згадав письменник та журналіст Ешлі Венс. 

Автор витратив 18 місяців, щоб взяти інтерв’ю майже у 300 знайомих та близьких людей Ілона Маска та понад 50 годин в особистих розмовах з героєм.

«Я дійсно отримав задоволення від спілкування з таким видатним розумом. Ілон неоднозначна та цікава особистість. Були моменти, про які я не писав у книзі на його прохання, але все найсмачніше я залишив!», – сказав Ешлі Венс.

Поспілкуватись з Ешлі Венсом завітали близько 400 людей – і діти, і дорослі.  

«Я нещодавно прочитав книгу про Ілона Маска. Мені дуже сподобалось, який він впертий – його ракети не злітали декілька разів, але він робив все нові й нові спроби та досягнув мети. Для мене він приклад людини, яка робить багато для людей», – поділився 12-річний дніпрянин Арсеній Сосна.   

«Я прихильниця Ілона Маска. Це один з найвидатніших людей сучасності. Мої учні детально вивчають його біографію, слідкують за його діяльністю. Тому дуже зраділа, що цю книгу презентують в нашому місті, - розповіла вчитель фізики 13-ї школи Дніпра Наталія Чіркіна. – Творчі вечори в ОДА постійно відвідую. Дуже приємно, що влаштовують такі заходи».  

Всі бажаючі могли поставити запитання Ешлі Венсу та взяти у нього автограф.

Зустріч організували Дніпропетровська ОДА та громадська організація «Асоціація Ноосфера». 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...
Це вже третє лише за цей рік, який тільки що розпочався! А скільки було отруєнь в минулому році, ми вже всі збилися із рахунку…Нагадаю, що в січні 2019 року в 25-й школі Дніпра отруїлися 70 діт...