App Store Google Play

ДніпроОДА створює новий освітній простір для більш ніж тисячі учнів Іларіонівської опорної школи

03.08.2018 16:00
ДніпроОДА створює новий освітній простір для більш ніж тисячі учнів Іларіонівської опорної школи

У селищі Іларіонове Дніпропетровська облдержадміністрація реконструює півстолітню опорну школу. Роботи на об’єкті тривають третій місяць поспіль. За проектом, осучаснять все: від фасаду до кабінетів. У новітніх умовах навчатимуться більше тисячі учнів. Про це      повідомив очільник регіону Валентин Резніченко. 

«За завданням Президента України Петра Порошенка перетворюємо навчальні заклади радянської епохи на сучасні та енергоефективні. На сьогодні реконструкція триває в понад 30-ти школах. Серед них – й Іларіонівська. Це перший ремонт такого масштабу за більш ніж 50-річну історію школи», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Іларіонівську школу збудували ще в 1965-му. З тих пір проводилися косметичні ремонти, глобальні – ні разу. Будівля потребувала докорінної реконструкції, зауважила директорка закладу Надія Гончар.

«Нарешті дочекалися ремонту, завдяки якому школа зміниться повністю. Від старої будівлі залишаться тільки стіни й фундамент. Заклад буде в теплих сонячних кольорах. Після реконструкції комфортно себе почуватимуть і учні, і педагоги», – наголосила вона. 

 Капремонт триває з початку літніх канікул. На сьогодні будівельники вже утеплили покрівлю й фундамент, замінили майже 200 вікон та систему опалення. Наразі виконують фасадні роботи, далі за планом – внутрішні.

«Ніхто й не міг подумати, що розпочнеться така титанічна робота, яка коштує мільйони. Хоча селищний бюджет нашої об’єднаної громади формується за новими принципами, тобто є додаткові надходження, але власних коштів нам все одно б не вистачило. Ремонт відбувається завдяки ДніпроОДА. Це значний внесок у розвиток селища і громади», – акцентувала заступник Іларіонівського селищного голови Лідія Денисенко.  

Місцева мешканка Тетяна Борода навчалася в цій школі. З цього порогу у доросле життя покрокував її старший син, до п’ятого класу перейшов молодший.

«Оновлена, сучасна, комфортна та затишна школа – то наша давня мрія. Бажаємо, щоб реконструкція завершилася вчасно, і учні почувалися в будівлі маленькими господарями. Хочемо, щоб школа була не тільки натхненною колискою знань, а й втіленням українського прислів’я: «Хата гарна, як у віночку», – побажала жінка. 

Наступний етап реконструкції – добудова корпусу, в якому розташують кілька додаткових класів, спортивну та актову зали, ресурсну кімнату. Поруч зі школою зведуть сучасний стадіон.

«Школа буквально засяє в центрі нашого селища. Вона буде утеплена й гарна. Ремонт освіжить майже 30 класів. У кабінетах облаштують мультимедійні дошки, розмістять сучасні меблі. Ми, батьки, переконані, оновлений інтер’єр сприятиме кращому навчанню дітей», – розказала місцева мешканка Олена Дубова. 

В Іларіонівській опорній школі навчаються більше тисячі учнів. За цим показником вона – найбільша в Синельниківському районі.

Іларіонівській ОТГ більше року. Навколо неї об’єдналися майже 13,5 тисячі мешканців 12 населених пунктів.

Раніше повідомлялося, що на Січеславщині будують «з нуля» шість унікальних дитсадків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...