App Store Google Play

Чи потрібна Україні Європа?

03.08.2018 14:00
Чи потрібна Україні Європа?

Немає жодних сумнівів в тому, що Європейський Союз зараз проходить через кризу. На мою думку, вона була спричинена двома недоліками політики. По-перше, фінансовою кризою, що трапилася через євро та його погану конструктивну розробку. По-друге, кризою міграції, спричиненою громадянською війною у Сирії та панікою, яка поширилася Європою через біженців. Поки Європа не вирішила жодної з цих проблем, заховавши їх під килим. При цьому, вважаю, що міграційну кризу важко буде подолати, якщо рішення не знайдеться поза межами Європи.

Момент зближення України з Європою був дещо відтермінований. Попри це я вважаю, що Європа має важливу моральну роль для такої країни, як Україна. Адже вона представляє сучасну політику ліберальної демократії, коли ніхто не може бути вищим за закон, коли держава представляє кожного громадянина, коли верховенство права є вкоріненим в ідеологію.

Такі уряди, які нині є у Польщі та Угорщині послаблюють цю політику. Але яку б кризу не переживала сучасна Європа, її ідеали варті того, щоб до них приєднатися. Крім того, сам процес приєднання є дуже важливим з точки зору проведення реформ всередині країни. І я би в жодному разі не здавався на цьому шляху.

Ніхто не заперечує, що Європа більше не є таким привабливим місцем, як раніше, але українцям я радив би дотримуватися курсу в напрямку до неї.

Думаю, люди легко скочуються до стану паніки. У Франції переміг Еммануель Макрон – і тепер про Національний фронт там ніхто не говорить. Макрон проводить реформи, особливо на ринку праці, про які ніхто навіть не міг подумати. Тож усе не так погано.

Особисто я можу зробити один прогноз. Думаю, Демократична партія США отримає більшість у Палаті представників у цьому листопаді. Це буде відступом Трампа і його популізму. І якщо так справді станеться, то вже у грудні всі будуть казати, мовляв, знаєте, популістична хвиля так і не набула такого широкого розмаху.

Тому вважаю, що не варто екстраполювати події двох років на довготермінову перспективу.

Новое время

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...