App Store Google Play

Чи потрібна Україні Європа?

03.08.2018 14:00
Чи потрібна Україні Європа?

Немає жодних сумнівів в тому, що Європейський Союз зараз проходить через кризу. На мою думку, вона була спричинена двома недоліками політики. По-перше, фінансовою кризою, що трапилася через євро та його погану конструктивну розробку. По-друге, кризою міграції, спричиненою громадянською війною у Сирії та панікою, яка поширилася Європою через біженців. Поки Європа не вирішила жодної з цих проблем, заховавши їх під килим. При цьому, вважаю, що міграційну кризу важко буде подолати, якщо рішення не знайдеться поза межами Європи.

Момент зближення України з Європою був дещо відтермінований. Попри це я вважаю, що Європа має важливу моральну роль для такої країни, як Україна. Адже вона представляє сучасну політику ліберальної демократії, коли ніхто не може бути вищим за закон, коли держава представляє кожного громадянина, коли верховенство права є вкоріненим в ідеологію.

Такі уряди, які нині є у Польщі та Угорщині послаблюють цю політику. Але яку б кризу не переживала сучасна Європа, її ідеали варті того, щоб до них приєднатися. Крім того, сам процес приєднання є дуже важливим з точки зору проведення реформ всередині країни. І я би в жодному разі не здавався на цьому шляху.

Ніхто не заперечує, що Європа більше не є таким привабливим місцем, як раніше, але українцям я радив би дотримуватися курсу в напрямку до неї.

Думаю, люди легко скочуються до стану паніки. У Франції переміг Еммануель Макрон – і тепер про Національний фронт там ніхто не говорить. Макрон проводить реформи, особливо на ринку праці, про які ніхто навіть не міг подумати. Тож усе не так погано.

Особисто я можу зробити один прогноз. Думаю, Демократична партія США отримає більшість у Палаті представників у цьому листопаді. Це буде відступом Трампа і його популізму. І якщо так справді станеться, то вже у грудні всі будуть казати, мовляв, знаєте, популістична хвиля так і не набула такого широкого розмаху.

Тому вважаю, що не варто екстраполювати події двох років на довготермінову перспективу.

Новое время

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...
Це вже третє лише за цей рік, який тільки що розпочався! А скільки було отруєнь в минулому році, ми вже всі збилися із рахунку…Нагадаю, що в січні 2019 року в 25-й школі Дніпра отруїлися 70 діт...