App Store Google Play

У Дніпрі з галасом закривають чергову наливайку

02.08.2018 14:40
У Дніпрі з галасом закривають чергову наливайку

Сьогодні, другого серпня, у Дніпрі на проспекті Героїв було виявлено наливайку, де незаконно продавали алкоголь сумнівної якості. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події.

Інспектор КП «Муніципальна варта» Ігор Горбаньов розповів, що у закладі за адресою проспект Героїв, 46 під час рейду було виявлено незаконний продаж алкоголю сумнівної якості. У продавчині закладу було запрошено документи і, звичайно, їх не було.

Загалом протягом двох місяців було ліквідовано більше тридцяти, з початку року складено близько 270 протоколів по даному правопорушенню та вилучено близько десяти тон міцного алкоголю низької якості. Також направлено близько ста адрес, де знаходяться подібні заклади.

У закладі «Незабудка» розливали горілку за дешевими цінами з пластикових пляшок з-під води. Продавець розповідає, що алкоголь залишився зі вчорашнього вечора, мовляв місцеві святкували день народження та залишили близько 2,5 літрів горілки. Щоб не пропадати добру – перелили в баклаги.

У свою чергу відвідувачі закладу та місцеві жителі підтверджують, що у «Незабудці» постійно відбувається торгівля дешевим неякісним алкоголем. Деякі з них стурбовані стосовно місцевих дітей, які щодня спостерігають розпиття алкоголю у своєму дворі, тому повністю підтримують ідею закриття закладу.

За словами Ігоря Горбаньова дане правопорушення підлягає адміністративній відповідальності за статтею 156 Кодексу України. З даної наливайки буде повністю вилучена продукція, а матеріали діла направлені до суду.

Він наголошує, що нажаль, у Дніпрі знаходиться кілька сотень подібних закладів, і вони продовжують з’являтися й надалі.

Нагадаємо, що попри заборону, у Дніпрі продовжують торгувати алкоголем вночі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...