App Store Google Play

У Дніпрі хворих на цукровий діабет забезпечують інсуліном вчасно

02.08.2018 08:00
У Дніпрі хворих на цукровий діабет забезпечують інсуліном вчасно

У Дніпрі з квітня місяця впроваджений механізм реімбурсації, тобто компенсації коштів, на інсулін. Про подробиці програми та як скористатися нею, першого серпня розповіли начальник відділу первинної допомоги управління організації медичної допомоги департаменту охорони здоров'я населення  Дніпровської міської ради  Тетяна Кравець та експерт департаменту з ендокринології Лариса Пастарус, передає Дніпроград.

Тетяна Кравець зазначила, що у Дніпрі у лікарів ендокринологів на диспансерному обліку нараховано близько 6,5 тисяч хворих на цукровий діабет, які потребують інсулін.

Компенсація коштів на інсулін проходить через лікувальний заклад, на обліку у якого знаходяться пацієнти з цукровим діабетом. Лікар спостерігає за станом хворого і кожного місяця корегує дозу та ліки. Далі він виписує пацієнту рецепт, з яким можна звертатися до аптек міста.

У лікарів ендокринологів є реєстр хворих на цукровий діабет, куди вноситься інформація про пацієнтів та ведеться їх моніторинг.

Тетяна Кравець наголосила, що для участі у програмі необхідно звернутися до сімейного лікаря, який направить до ендокринолога. Той у свою чергу направить на аналізи, призначить лікування та випише рецепт.

Лариса Пастарус зауважила, що не всі хворі можуть взяти участь у програмі, для цього необхідно щоб хворий виконував усі настанови свого лікаря у пацієнта повинен спостерігатися відповідний рівень компенсації інсуліну. Вона додала, що пацієнти повинні працювати над собою для результативного лікування.

Нагадаємо, що в Дніпрі діє програма "доступні ліки".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...