App Store Google Play

Підсумок кризи: хлор від "ДніпроАзоту" став дорожчим, ніж від закордонних компаній

02.08.2018 20:30
Підсумок кризи: хлор від "ДніпроАзоту" став дорожчим, ніж від закордонних компаній

Після кризи з постачанням хлору, яку спричила зупинка виробництва на "ДніпроАзоті", ціна на життєвоважливий реагент на українському підприємстві стала вищою, ніж на закордонному ринку. Про це в ефірі 9 каналу повідомив заступник голови Дніпропетровської обласної ради Валерій Безус, передає Дніпроград.

За його словами, наразі українські підприємства налагоджують зв'язки із закордонними виробниками хлору аби у майбутньому убезпечитися від подібних криз.

"Наразі ми вже маємо бачення щодо подальших дій і звісно, що приймаємо певні заходи технічного характеру, які забезпечать нам ці поставки. Я думаю, що за два місяці ринкова вартість хлору стабілізується, бо наразі ми маємо парадоксальну ситуацію, коли хлор з "ДніпроАзоту" дорожчий, ніж імопртний", - розповів Валерій Безус.

Таким чином, можна сказати, що Дніпропетровська область готова до подібних криз. 

Окрім цього, заступник голови облради зазначив, що попри заяви Філатова про прямі поставки хлору на "Дніпроводоканал" з "ДніпроАзоту", реагент все одно буде переливатися у спеціальні контейнери на Аульській хлорпереливній станції. 

"Філатова невірно проінформували.  Розрахунки йдуть напряму "ДніпроАзоту", але хлор все одно буде розливатися на АХПС", - додав Безус.

Варто зазначити, що такі кроки від Бориса Філатова призвели до того, що для міста хлор відтепер вдвічі дорожчий.

Зазначимо також, що Борис Філатов запевнив, що попри здорожчання хлору, ціни на воду підвищуватися не будуть. При цьому раніше Дніпроводоканал оголосив, що збирається підвищити тариф на воду майже на 70%.

Загалом, криза з постачанням хлору подолана  і найближчим часом очікувати подібних ситуацій мешканцям України не варто.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...