App Store Google Play

Підсумок кризи: хлор від "ДніпроАзоту" став дорожчим, ніж від закордонних компаній

02.08.2018 20:30
Підсумок кризи: хлор від "ДніпроАзоту" став дорожчим, ніж від закордонних компаній

Після кризи з постачанням хлору, яку спричила зупинка виробництва на "ДніпроАзоті", ціна на життєвоважливий реагент на українському підприємстві стала вищою, ніж на закордонному ринку. Про це в ефірі 9 каналу повідомив заступник голови Дніпропетровської обласної ради Валерій Безус, передає Дніпроград.

За його словами, наразі українські підприємства налагоджують зв'язки із закордонними виробниками хлору аби у майбутньому убезпечитися від подібних криз.

"Наразі ми вже маємо бачення щодо подальших дій і звісно, що приймаємо певні заходи технічного характеру, які забезпечать нам ці поставки. Я думаю, що за два місяці ринкова вартість хлору стабілізується, бо наразі ми маємо парадоксальну ситуацію, коли хлор з "ДніпроАзоту" дорожчий, ніж імопртний", - розповів Валерій Безус.

Таким чином, можна сказати, що Дніпропетровська область готова до подібних криз. 

Окрім цього, заступник голови облради зазначив, що попри заяви Філатова про прямі поставки хлору на "Дніпроводоканал" з "ДніпроАзоту", реагент все одно буде переливатися у спеціальні контейнери на Аульській хлорпереливній станції. 

"Філатова невірно проінформували.  Розрахунки йдуть напряму "ДніпроАзоту", але хлор все одно буде розливатися на АХПС", - додав Безус.

Варто зазначити, що такі кроки від Бориса Філатова призвели до того, що для міста хлор відтепер вдвічі дорожчий.

Зазначимо також, що Борис Філатов запевнив, що попри здорожчання хлору, ціни на воду підвищуватися не будуть. При цьому раніше Дніпроводоканал оголосив, що збирається підвищити тариф на воду майже на 70%.

Загалом, криза з постачанням хлору подолана  і найближчим часом очікувати подібних ситуацій мешканцям України не варто.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...