App Store Google Play

У Царичанському районі із новим асфальтом вже шість вулиць

01.08.2018 11:20
У Царичанському районі із новим асфальтом вже шість вулиць

У Царичанці капітально відремонтували три вулиці. Вони – із якісним покриттям та яскравою розміткою. Загалом із початку року на Царичанщині оновили 6 комунальних доріг. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Капремонт комунальних доріг по всій області – завдання Президента України Петра Порошенка. Приводимо до ладу сільські вулиці, що не ремонтувалися десятиліттями. Деякі взагалі не знали асфальту. Вперше із рівним покриттям – і дві вулиці та один провулок у Царичанці», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Провулок Дачний у Царичанці переходить у дві вулиці – Суворова й Дачну. Вулиця Суворова веде прямісінько до школи та дитсадка. На ній – дитячій майданчик. Раніше там була ґрунтовка. Місцеві кажуть, ями були в коліно.

«Як непогода – ні проїхати, ні пройти. Навіть у гумових чоботях – вони просто грузнули», – розповіла мешканка Царичанки Вікторія Табацька.

Власними силами зробити якісну дорогу громада не могла. Тож звернулася за допомогою до облдержадміністрації.

«Дякуємо голові облдержадміністрації, що відгукнувся на наші прохання, – сказав Царичанський селищний голова Геннадій Сумський. – Тепер завдяки обласній владі маємо таку гарну сучасну європейську дорогу».

Нині всі три вулиці – із якісним асфальтом. Рівному покриттю зраділи мешканці селища.

 «Дуже вдячні обладміністрації за такий подарунок, – сказав мешканець вулиці Дачна Віталій Шаповал. – Ніколи й не думали, що матимемо таку чудову дорогу. Вона для нас наче казка. Тепер і дітям зручно ходити – не по калюжах. І стареньким – не спотикатися».

«Ідеш і милуєшся цією дорогою, – поділився місцевий Микола Яременко. – На велосипеді так взагалі їдеш – саме задоволення».

Загалом 2018-го в Царичанському районі обласним коштом привели до ладу 6 доріг. Із новим покриттям – і три вулиці у Могильові, Туровому та Преображенці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...