App Store Google Play

Громадські лідери розпочали кампанію проти необґрунтованого підвищення цін в електротранспорті Дніпра

01.08.2018 14:40
Громадські лідери розпочали кампанію проти необґрунтованого підвищення цін в електротранспорті Дніпра

Представники Громадського об'єднання "Січ-Дніпро", «Ліги Сходу» та «С14» розпочали громадську кампанію проти підвищення цін в електротранспорті Дніпра. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів громадських діячів.

«Я постійно користуюся електротранспортом після стрімкого підняття вартості проїзду у маршрутках, починаючи з 2014 року. Відтоді я максимально підтримую електротранспорт. Раніше вартість проїзду в електротранспорті складала 1,5 гривні, однак наразі до мене залізли в кишеню. Наприкінці липня протягом тижня в мерії обіцяли громадські обговорення з представниками територіальних громад Дніпра щодо доцільності підвищення цін. Проте через тиждень з’явилась інформація, що з 5 серпня дніпряни їздитимуть в трамваях і тролейбусах по 4 гривні, тому що так вирішив міський виконком», - розповів громадський діяч, лідер ГО "Січ-Дніпро" Кирило Дороленко.

З його слів, у складі міського виконкому перебуває 10 осіб, які прийняли рішення, що зачіпає інтереси сотні тисяч дніпрян. Крім того, залишається незрозумілим, чому вартість проїзду підняли саме до 4 гривень.

Представник ГО «Ліга Сходу» Артем Мураховський є учасником бойових дій, тому не платить за проїзд у громадському транспорті, згідно з посвідченням. Однак він як користувач прагне, аби проїзд в автобусах та трамваях був комфортним та надійним.

«Надійність громадського транспорту – це рух електротранспорту за розкладом, щоб трамваї та тролейбуси вчасно прибували на зупинку. Комфорт - долати маршрут без поломок та вимушених пересадок, як це часто трапляється у Дніпрі. У місті вже піднялася плата за проїзд в маршрутках, але при цьому зовсім не покращили якість. Довіри до міськради Дніпра не залишилось», - висловився Артем Мураховський.

Активіст «С14» Андрій Куліш зазначив, що в цій ситуації обурила швидкість підвищення проїзду міським виконкомом, яке відбулося без обговорення.

Першим етапом активістів буде збір підписів щодо відміни рішення. Про наступні акції буде повідомлятися завчасно.

Зі слів лідера «С14» Богдана Візира, наразі представники Громадського об'єднання "Січ-Дніпро", «Ліги Сходу» та «С14» запрошують інші громадські організації, активістів, блогерів та всіх, хто проти підняття цін на проїзд в електротранспорті Дніпра. Для того, щоб слідкувати та долучитися до громадської кампанії варто підписатися на сторінку у Facebook, її можна знайти на сторінках «С14», «Січ-Дніпро» та «Ліги Сходу».

Нагадаємо, що 18 липня на сайті міськради Дніпра були опубліковані проекти рішень виконкому про підвищення вартості проїзду в трамваї, тролейбусі та метрополітені до 4 грн. 

Також повідомлялося, що у міських тролейбусах та трамваях з'явилися оголошення про підвищення плати за проїзд до чотирьох гривень, 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...