App Store Google Play

Госпітальєри оголосили про серпневий вишкіл на Січеславщині

01.08.2018 15:00
Госпітальєри оголосили про серпневий вишкіл на Січеславщині

Незабаром на Січеславщині відбудеться черговий вишкіл для Госпітальєрів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила керівник медичного батальйону Яна Зінкевич, передає Дніпроград.

"Давай до нас, ти пожалкуєш, але тобі сподобається! Наші Інструктори з фронтовим досвідом, як завжди, готують безліч «сюрпризів», у виграші залишиться кожен Курсант. Можливо, тобі і не доведеться врятувати чиєсь життя, але ти знатимеш, що в будь-який момент ти будеш готовий це зробити! Бути впевненим в собі - круто!", - йдеться у повідомленні. 

Зголоситися пройти вишкіл може будь-яка особа, яка хоче отримати не лише фізичну витривалість, уміння адекватно та швидко реагувати в стресових ситуаціях і працювати в команді, а насамперед уміння, що дозволять рятувати життя. Медична освіта не є обов’язковим чинником.

Вишкіл є платним і коштує 1500грн (ці кошти витрачаються на харчування, навчальне обладнання та інструменти, паливо та організаційні моменти).

Повністю безкоштовні місця надаються добровольцям, які на даний момент воюють в добровольчих підрозділах, тобто соціально незабезпечені (УДА, ПС - бойові, та медичні - АСАП, ПДМШ).

Вишкіл триватиме з 20 по 26 серпня, і традиційно пройде у Павлоградському районі Дніпропетровської області.

Більш детальну інформацію можна дізнатися безпосередньо на сторінці керівника батальйону Госпітальєрів у соцмережі.

Раніше повідомлялося, що з 15 серпня до 22 серпня на базі НЦ УДА відбудеться вишкіл «Школа інструкторів» для підготовки фахівців по єдиній програмі базової військової підготовки та впровадження у шкільні та інші навчальні заклади чотирьохступеневої системи вишколу «Юний доброволець».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина переспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальник...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...
Це вже третє лише за цей рік, який тільки що розпочався! А скільки було отруєнь в минулому році, ми вже всі збилися із рахунку…Нагадаю, що в січні 2019 року в 25-й школі Дніпра отруїлися 70 діт...