App Store Google Play

Госпітальєри оголосили про серпневий вишкіл на Січеславщині

01.08.2018 15:00
Госпітальєри оголосили про серпневий вишкіл на Січеславщині

Незабаром на Січеславщині відбудеться черговий вишкіл для Госпітальєрів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила керівник медичного батальйону Яна Зінкевич, передає Дніпроград.

"Давай до нас, ти пожалкуєш, але тобі сподобається! Наші Інструктори з фронтовим досвідом, як завжди, готують безліч «сюрпризів», у виграші залишиться кожен Курсант. Можливо, тобі і не доведеться врятувати чиєсь життя, але ти знатимеш, що в будь-який момент ти будеш готовий це зробити! Бути впевненим в собі - круто!", - йдеться у повідомленні. 

Зголоситися пройти вишкіл може будь-яка особа, яка хоче отримати не лише фізичну витривалість, уміння адекватно та швидко реагувати в стресових ситуаціях і працювати в команді, а насамперед уміння, що дозволять рятувати життя. Медична освіта не є обов’язковим чинником.

Вишкіл є платним і коштує 1500грн (ці кошти витрачаються на харчування, навчальне обладнання та інструменти, паливо та організаційні моменти).

Повністю безкоштовні місця надаються добровольцям, які на даний момент воюють в добровольчих підрозділах, тобто соціально незабезпечені (УДА, ПС - бойові, та медичні - АСАП, ПДМШ).

Вишкіл триватиме з 20 по 26 серпня, і традиційно пройде у Павлоградському районі Дніпропетровської області.

Більш детальну інформацію можна дізнатися безпосередньо на сторінці керівника батальйону Госпітальєрів у соцмережі.

Раніше повідомлялося, що з 15 серпня до 22 серпня на базі НЦ УДА відбудеться вишкіл «Школа інструкторів» для підготовки фахівців по єдиній програмі базової військової підготовки та впровадження у шкільні та інші навчальні заклади чотирьохступеневої системи вишколу «Юний доброволець».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...