App Store Google Play

Будемо жити!

01.08.2018 10:00
Будемо жити!

Позитивні новини про медицину.

В нашій країні більшість населення вважає, «що всьо пропало» і відбувається «медичний геноцид» населення.

Дозвольте з вами не погодитись.

Я не буду писати про реформу, це дещо специфічне питання і нефахівцям в цій сфері об’єктивно розібратись буде дещо складно.

Просто наведу деякі факти, про деякі зміни, які ГЛОБАЛЬНО вплинуть на тривалість та якість життя українців.

  • Лікування гепатитів С:

Розписувати не буду, ось посилання: https://site.ua/sasha.baklan/14583-dyakuyu-suprun/

  • Туберкульоз:

ВООЗ ділить всі країни світу, що проблемні по туберкульозу, на три категорії:

  • Країни, з високим рівнем, який далі зростає
  • Країни з високим поєднанням туберкульоз/ВІЛ
  • Країни з високим рівнем мультирезистентного туберкульозу.

Тепер про Україну. Так ми неблагополучні по цьому захворюванню, однак за останні роки рівень захворюваності дещо знижується (позитив), але Україна входить в десятку по третій категорії – мультирезистентого туберкульозу. Що це? Це та хвороба, яка НЕ РЕАГУЄ на антибіотики (негатив).

АЛЕ!!! ВООЗ заявив, що до 2035 року заплановано ліквідацію епідемії туберкульозу у світі (в тому числі і в Україні). А дана організація не робить голослівних заяв і слів та коштів на вітер не кидає.

Вважаєте це не визначною новиною? Гляньте самі статистику по твс, а ще краще, завітайте «в гості» в найближчий тубдиспансер.

  • Інфаркт міокарду:

Багато хто чув про цю хворобу і боїться її. В людей є стійка асоціація: інфаркт=смерть. І досить часто не даремно.

Найкращим методом лікування інфаркту міокарду – є стентування. Тобто в судину серця вводиться «трубочка», яка відновлює кровотік по «закупореній» судині.

Ще рік тому, більшість хворих могли тільки мріяти про це, вартість даної процедури, по найскромніших підрахунках, становить 50 000-60 000 грн.

А тепер посилання: http://moz.gov.ua/article/news/ukrainci-otrimat-najsuchasnishi-stenti-dlja-bezoplatnogo-stentuvannja-v-ekstrenih-vipadkah-pri-gostromu-infarkti-miokarda - це новина за 2017 рік. І я точно знаю, що програма працює, принаймі в моїй області. (може не на всі 100%, але працює)

Відчули різницю 50 000 грн і 0. І це не для «ізбраних», а для всіх.

Це поки, що по трьох хворобах, які справді становлять проблему, як медичну так і соціальну. А в мене є ще гарних новин)))))

Чекайте.

Site

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...