App Store Google Play

У виправному центрі на Дніпропетровщині виявлено низку грубих порушень

31.07.2018 09:00
У виправному центрі на Дніпропетровщині виявлено низку грубих порушень

На Дніпропетровщині виявлено грубі порушення законодавства про працю у «Покровському виправному центрі (№ 79)». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Україна кримінальна.

Перевіркою встановлено, що всі засуджені, які відбувають покарання у виправному центрі, у порушення вимог ч. 1 ст. 60 Кримінально-виконавчого кодексу України залучені до оплачуваних робіт без строкових трудових договорів. Зокрема, 30 засуджених жінок працюють у вкрай важких умовах на Нікопольському заводі феросплавів (контрагентський об’єкт). В’язні скаржилися на недотримання елементарних умов техніки безпеки та виробничої санітарії на вказаному об’єкті, а також невиплату їм заробітної плати, ненадання своєчасної медичної допомоги та неможливість відвідування лазні виправного центру (у літній період засуджені змушені митися у літньому душі, який не обладнано належним чином).

Виявлено, що засуджені, які виконують норми виробітку, заробітної плати не отримують взагалі, а після відрахувань на комунально-побутове забезпечення, харчування та інші послуги мають борги перед виправним центром від 3 до 8 тисяч гривень.

Також існують порушення у сфері пожежної та техногенної безпеки, охорони праці, забезпеченні безпеки при зберіганні та вживанні харчових продуктів. Продовжується перевірка щодо додержання законності під час нарахування заробітної плати в’язням та проведення відповідних відрахувань.

За ініціативою Генеральної прокуратури України внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172 Кримінального кодексу України (грубе порушення законодавства про працю).

Також вирішується питання про внесення відомостей до ЄРДР за ознаками злочину, передбаченого ст. 149 КК України (катування).

Нагадаємо, що правозахисники з СІЧі вчили працівників колоній людяності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...