App Store Google Play

Будівництво центрів безпеки, дендропарку та скейтпарку: ОТГ Січеслащини поділилися планами

31.07.2018 15:00
Будівництво центрів безпеки, дендропарку та скейтпарку: ОТГ Січеслащини поділилися планами

Сьогодні, 31 липня, у Дніпрі розповіли актуальні новини об’єднаних територіальних громад Січеславщини під час дня відкритих дверей у Центрі розвитку місцевого самоврядування. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця подій.

Директорка ЦРМС Олена Тертишна зазначила, що відтепер кожного місяця буде сформовано регіональний дайджест, де будуть висвілені новини децентралізації в області. Він буде поширюватися як серед ЗМІ, так і серед ОТГ та партнерів центру.

Експерт з комунікації Валерія Дідковська акцентувала на основних новинах Січеславських громад:

  • Чотири громади (Гречаноподіївська, Васильківська, Вакулівська та Раївська) отримали кошти на будівництво Центрів безпеки. У них працюватимуть пожежні команди, диспетчер, будуть бокс для пожежної машини та кімнати відпочинку для рятувальників.
  • На території Слобожанського навчальновиховного комплексу № 1 підходить до завершення втілення в життя проекту, ініційованого учнівською молоддю – створення сучасного європейського дендропарку «Нескінченність знань».
  • У Покровській ОТГ стартував «Бюджет участі». Загальний обсяг видатків бюджету участі, що планується спрямувати на реалізацію проектів у 2019 році становить 500 тис грн. Також проект реалізується у Слобожанській ОТГ.
  • У Покровській ОТГ з’явився мобільний офіс ЦНАП: адміністративні послуги будуть надаватися у старостинських округах. Також там створюють скейтпарк.

В ОТГ Січеславщини активно впроваджується медична реформа:

  • Гроші вже пішли за пацієнтами в чотирьох: Широківська, Царичанська, Криничанська та Зеленодольська медичні заклади вже отримали фінансування за договорами з Національною службою здоров’я.
  • У амбулаторії Волоського коштом об’єднаної громади обладнали стоматологічний кабінет. На покращення якості медичних послуг з місцевого бюджету виділили майже 200 тис грн.

Олена Тертишна додала, що у Вакулівській ОТГ впроваджується альтернативна енергетика: зареєстровано ТОВ "Ілон Марс- Еліос", затверджено план землеустрою та розроблено детальний план щодо проекту "Будівництво та обслуговування сонячної електростанції енергетичної інфраструктури ТОВ " Ілон Марс-Еліос".

Вона підкреслила, що у липні перелік спроможних громад збільшився. Так, розпорядженням Кабміну від 11 липня 2018-го статус спроможних громад отримали Личківська, Перещепинська, Піщанська, Саксаганська, Давладівська і Українська.

Таким чином на Січеславщини стало більше спроможних ОТГ.

Валерія Дідковська додала, що у ЦРМС вже є сайт, де можна продивитися календар подій, новини, інформаційні матеріали та інше.

 Нагадаємо, що Січеславщина відсвяткувала річницю Центру розвитку місцевого самоврядування.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...