App Store Google Play

За півроку на Придніпровській залізниці пошкодили понад 500 вантажних вагонів

30.07.2018 16:20
За півроку на Придніпровській залізниці пошкодили понад 500 вантажних вагонів

За шість місяців на Придніпровській залізниці виявили 526 вантажних вагонів, пошкоджених користувачами. Прикметно, що серед них 133 вагони отримали пошкодження через сходження з рейок. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Придніпровської залізниці – філії ПАТ «Укрзалізниця».

Як зазначається, першість серед підприємств, де найчастіше пошкоджуються вагони займає ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (227 вагонів). У цьому списку є також ПАТ «Інтерпайп ДніпроВтормет» (54 вагони), ПАТ «Запоріжсталь» (52), ПАТ «ДМКД» (28) та ДП «Бердянський морський торговельний порт» (24).

У 2018 році в 94 % випадків пошкоджень зазнавали піввагони – найбільш затребуваний вантажовідправниками рухомий склад. Найчастіше відновлення потребували їхні кузови (59 %) та ходова частина (26 %).

Основними причинами пошкоджень вагонного парку (61 %) залишаються порушення чинних стандартів під час вивантаження, зокрема магнітною шайбою та грейфером.

Контролюючи збереження парку вантажних вагонів, у першому півріччі 2018 року придніпровські залізничники провели 820 перевірок промислових підприємств та галузевих підрозділів. До усунення виявлених недоліків було заборонено роботу 4 вагоноперекидачів, рух по 88 стрілочних переводах та 52 під’їзних коліях.

Раніше повідомлялося, що у 2018 році на Придніпровській залізниці майже вдвічі збільшилися випадки незаконного втручання сторонніх осіб під час перевезення вантажів, майна складу та пристроїв. Через залишені вибухонебезпечні предмети та інші перепони довелося затримувати 94 поїзди, що завдало збитки на суму понад 365 тисяч гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...