App Store Google Play

Вихованці Центру соціальної підтримки дітей "Довіра" у Дніпрі отримали подарунки до спортивного свята

30.07.2018 20:30
Вихованці Центру соціальної підтримки дітей "Довіра" у Дніпрі отримали подарунки до спортивного свята

Сьогодні, 30 липня, представники громадського формування “СІЧ-ЗАХИСТ”передали ініціативній групі волонтерів “Ініціатива UA” подарунки вихованцям Центру соціальної підтримки дітей "Довіра". Допомогу зібрали за підтримки команди народного депутата Андрія Денисенка. Про це кореспонденту Дніпрограда розповіла помічниця депутата Надія Святун.

У Центрі навчається близько 50 вихованців - дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, значна частина з яких полюбляє спорт. Місцеві волонтери вирішили організувати для дітей спортивне свято, на яке мають завітати професійні тренери та спортсмени й провести благодійне тренування.

“Благодійне тренування має відбутися наступного тижня. За допомогою в його проведені ми звернулися до команди народного депутата Андрія Денисенка і щиро вдячні, що вони відгукнулися на наше прохання та надали необхідну допомогу. Сподіваємося, що спортивне свято принесе дітям тільки позитивні емоції. Тренувати вихованців цього центру буде людина, яка у свій час тренувала юніорів футбольного клубу “Дніпро”, - розповіла представниця “Ініціативи UA” Лідія Бєлан.

У свою чергу, помічниця Андрія Денисенка наголосила на тому, що кожна людина має підтримувати такі ініціативи і допомагати волонтерам.

“Коли до нас звернулися волонтери, ми одразу погодилися допомогти їм. Особисто я вважаю, що подібні люди заслуговують на підтримку з боку суспільства як ніхто інший. Окрім цього, більшість членів цієї волонтерської ініціативи — вихідці з дитячих будинків і, відповідно, краще за будь-кого розуміють чому дітям-сиротам потрібна така допомога”, - зазначила Надія Святун.

Перевезти спортивний інвентар у дитячий будинок зголосилися представники громадського формування “СІЧ-ЗАХИСТ”, які минулого року вже допомагали Дніпропетровському регіональному центру профтехосвіти.

 

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...