App Store Google Play

Питання Верхньоніпровського інтерната тепер на контролі народного депутата Андрія Денисенка

30.07.2018 12:20
Питання Верхньоніпровського інтерната тепер на контролі народного депутата Андрія Денисенка

Народний депутат з Дніпра Андрій Денисенко особисто контролюватиме вирішення корупційного скандалу у Верхньодніпровському інтернаті №2 ДОР. Йдеться про розкрадання коштів дітей з вадами фізичного та розумового розвитку з їхніх пенсійних карток. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку голови Верхньодніпровської районної ради Артема Кравченка у Facebook.

Нещодавно Андрій Денисенко провів робочу зустріч з командою Верхньодніпровської районної ради, аби обговорити гостру тему – інтернат.

Як зазначається, народний депутат був обурений резонансністю подій, вперше почув про факт таких нахабних крадіжок з пенсійних карток підопічних закладу та втручанням в особистий простір вихованців сторонніми особами. Зазначив, що моральність в цій історії втрачена.

«Андрій Денисенко зараз тримає ситуацію на особистому контролі та допомагає з вирішенням проблеми з юридичного боку питання. Щиро дякую, Андрію Сергієвичу, за довіру та систематичну підтримку», - зазначив голова Верхньодніпровської районної ради Артем Кравченко..

Раніше Дніпроград розповідав, що колишнього директора Віталія Лінника звинувачують у розкраданні коштів дітей з їхніх пенсійних карток. Його викрили місцеві депутати разом із Геннадєм Феденкоv, який нині обіймає посаду виконувача обов'язків директора інтернату.

Нагадаємо, лише за 2015-2016 рік з карток дітей попереднім керівництвом було знято близько 1 млн грн. Окрім того, дітей систематично били, не годували, над ними морально та фізично знущалися. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...