App Store Google Play

Міська рада Дніпра закупить камер відеоспостереження на майже 23 мільйона

30.07.2018 16:00
Міська рада Дніпра закупить камер відеоспостереження на майже 23 мільйона

Комунальне підприємство "Інфо-рада-Дніпро" Дніпровської міської ради оголосило тендер на закупівлю системи відеоспостереження. Про це йдеться на платформі публічних закупівель Prozzoro, передає Дніпроград.

КП "Інфо-рада-Дніпро" виділило 22,5 млн грн закупить телевізійного й аудіовізуального обладнання, яке передбачає цілодобовий нагляд за дніпрянами. 

"На території нашої держави спостерігається збільшення проявів тероризму та сепаратизму, спроб нагнітання ситуації, погіршення криміногенного стану. Саме тому існує нагальна потреба змінення обороноздатності та посилення заходів безпеки міста. Влада та правоохоронні органи міста посилено працюють над попередженням та протидією можливим загрозам інтересам держави, життю та здоров'ю громадян, намагаються забезпечити оперативне реагування на надзвичайні ситуації", - пояснюється у документації. 

Камери встановлять на місцях та об’єктах, які потребують посиленого захисту та контролю над ситуацією, до яких належать: в'їзди в місто, мости та переїзди; центральна частина міста;  місця  скупчення  людей, вокзали, ринки; стратегічні та важливі для життєдіяльності об'єкти міста; автодорожні шляхи; комунальні закладі та об`єкти будівництва та ремонту.

Відеокамери мають розпізнавати обличчя людей, що потрапили в поле зору існуючих відеокамер та реєстраційний номер, марку, модель та колір транспорту, що потрапив в поле зору відеонагляду. Будувати маршрут руху транспортного засобу протягом доби, виходячи з часу появи його на камерах, що фіксують номери.

У документі також зазначається, що відеонагляд необхідний для  інформаційно-аналітичної діяльності виконавчих органів Дніпровської міської ради щодо координації діяльності міських служб у сфері забезпечення життєдіяльності міста, забезпечення оперативних потреб органів Національної поліції та Служби безпеки України.

Нагадаємо, КП "Муніципальна варта" вже закупило технічного обладнання на суму понад 16 млн грн аби слідкувати за містянами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...