App Store Google Play

Андрій Денисенко розповів про свої відносини з БПП та групою «Приват»

30.07.2018 18:30
Андрій Денисенко розповів про свої відносини з БПП та групою «Приват»

У березні 2015 року пропрезидентську францію БПП покинули четверо народних депутатів: Андрій Денисенко, Віталій Купрій, Олександр Дубінін та Валентин Дідич. Усі прийшли до парламенту як мажоритарники від Дніпропетровщини. Мотивами та ідеологією їх дій цікавився кореспондент "Української правди".

Зокрема, Андрій Денисенко пояснив свій вихід конфліктом з владними структурами та неможливістю стояти поруч з людьми, які повторюють абсурдні звинувачення на його адресу.

«Вони вважали мене людиною «Привату», хоча я завжди був людиною Яроша. Мій вихід із фракції БПП був пов’язаний з публічною атакою на мене з боку ГПУ, СБУ, АП та окремих членів фракції під час конфлікту президента з Коломойським за «Укрнафту» та «Укртранснфту». Трагічний випадок з загибеллю на блокпосту у Волновасі працівника СБУ за участі мого помічника був використаний владою для заяв про «організоване злочинне угруповання» на базі керівництва дніпровської ОДА. Насправді ж, хлопці зупинили фури з контрабандою, які кришували правоохоронці. Мене штучно втягнули у політичні й олігархічні розборки в верхах і я вийшов із фракції, яка сліпо повторювала абсурдні обвинувачення», – розповів Денисенко.

Андрій Денисенко тричі балотувався до парламену до парламенту: від партій «Свобода», «Пора–ПРП» та на позачергових виборах, які відбулися 26 жовтня 2014 року, - за 26 одномандатним виборчим округом від Блоку Петра Порошенка, посів перше місце з результатом 36,18 %. До того, як сам став нардепом, був помічником депутата від «Нашої України» Івана Васюника.

«Я є принциповим націонал-патріотом, націоналістом-державником і був лише в партіях правого і право-центристського спрямування. В нас ще молода демократія, несформована політична й партійна система, партії народжуються і вмирають швидше, ніж закінчується виборча каденція, а я завжди прагну бути на вістрі процесів і приносити максимальну користь Україні. Починав свій політичний шлях я в КУНі при Славі Стецько, був у НРУ за часів Чорновола, очолював регіональні структури блоку Ющенка, організовував у Дніпрі обидві революції, брав участь у формуванні добробатів та загонів «Правого сектору». Це жива стихія й жива робота, за якою не встигають сучасні партійні форми», - коментує зміну партійних прапорів, але не ідеології Денисенко.

«ПРП» була головною кадровою базою блоку Наша Україна, партією інтелектуалів, «Свобода» - єдиною партією прямої дії, яка могла вивести людей на вулицю і дати в зуби режиму Януковича, наголосив нардеп. Він підкреслив: радий з того, що мав можливість бути в цих структурах на переломних етапах нашої історії і зробити свій внесок у неї.

«Так, я був помічником на громадських засадах свого однопартійця по «ПРП» пана Васюника. З самим нардепом я фактично не працював, цей статус мені як керівнику міської організації Дніпра надало партійне керівництво для зручнішої роботи з органами влади», - зауважив Денисенко, відповідаючи на питання журналістки сайту «Українська правда».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...
Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...