App Store Google Play

Андрій Денисенко розповів про свої відносини з БПП та групою «Приват»

30.07.2018 18:30
Андрій Денисенко розповів про свої відносини з БПП та групою «Приват»

У березні 2015 року пропрезидентську францію БПП покинули четверо народних депутатів: Андрій Денисенко, Віталій Купрій, Олександр Дубінін та Валентин Дідич. Усі прийшли до парламенту як мажоритарники від Дніпропетровщини. Мотивами та ідеологією їх дій цікавився кореспондент "Української правди".

Зокрема, Андрій Денисенко пояснив свій вихід конфліктом з владними структурами та неможливістю стояти поруч з людьми, які повторюють абсурдні звинувачення на його адресу.

«Вони вважали мене людиною «Привату», хоча я завжди був людиною Яроша. Мій вихід із фракції БПП був пов’язаний з публічною атакою на мене з боку ГПУ, СБУ, АП та окремих членів фракції під час конфлікту президента з Коломойським за «Укрнафту» та «Укртранснфту». Трагічний випадок з загибеллю на блокпосту у Волновасі працівника СБУ за участі мого помічника був використаний владою для заяв про «організоване злочинне угруповання» на базі керівництва дніпровської ОДА. Насправді ж, хлопці зупинили фури з контрабандою, які кришували правоохоронці. Мене штучно втягнули у політичні й олігархічні розборки в верхах і я вийшов із фракції, яка сліпо повторювала абсурдні обвинувачення», – розповів Денисенко.

Андрій Денисенко тричі балотувався до парламену до парламенту: від партій «Свобода», «Пора–ПРП» та на позачергових виборах, які відбулися 26 жовтня 2014 року, - за 26 одномандатним виборчим округом від Блоку Петра Порошенка, посів перше місце з результатом 36,18 %. До того, як сам став нардепом, був помічником депутата від «Нашої України» Івана Васюника.

«Я є принциповим націонал-патріотом, націоналістом-державником і був лише в партіях правого і право-центристського спрямування. В нас ще молода демократія, несформована політична й партійна система, партії народжуються і вмирають швидше, ніж закінчується виборча каденція, а я завжди прагну бути на вістрі процесів і приносити максимальну користь Україні. Починав свій політичний шлях я в КУНі при Славі Стецько, був у НРУ за часів Чорновола, очолював регіональні структури блоку Ющенка, організовував у Дніпрі обидві революції, брав участь у формуванні добробатів та загонів «Правого сектору». Це жива стихія й жива робота, за якою не встигають сучасні партійні форми», - коментує зміну партійних прапорів, але не ідеології Денисенко.

«ПРП» була головною кадровою базою блоку Наша Україна, партією інтелектуалів, «Свобода» - єдиною партією прямої дії, яка могла вивести людей на вулицю і дати в зуби режиму Януковича, наголосив нардеп. Він підкреслив: радий з того, що мав можливість бути в цих структурах на переломних етапах нашої історії і зробити свій внесок у неї.

«Так, я був помічником на громадських засадах свого однопартійця по «ПРП» пана Васюника. З самим нардепом я фактично не працював, цей статус мені як керівнику міської організації Дніпра надало партійне керівництво для зручнішої роботи з органами влади», - зауважив Денисенко, відповідаючи на питання журналістки сайту «Українська правда».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...