App Store Google Play

Андрій Денисенко розповів про свої відносини з БПП та групою «Приват»

30.07.2018 18:30
Андрій Денисенко розповів про свої відносини з БПП та групою «Приват»

У березні 2015 року пропрезидентську францію БПП покинули четверо народних депутатів: Андрій Денисенко, Віталій Купрій, Олександр Дубінін та Валентин Дідич. Усі прийшли до парламенту як мажоритарники від Дніпропетровщини. Мотивами та ідеологією їх дій цікавився кореспондент "Української правди".

Зокрема, Андрій Денисенко пояснив свій вихід конфліктом з владними структурами та неможливістю стояти поруч з людьми, які повторюють абсурдні звинувачення на його адресу.

«Вони вважали мене людиною «Привату», хоча я завжди був людиною Яроша. Мій вихід із фракції БПП був пов’язаний з публічною атакою на мене з боку ГПУ, СБУ, АП та окремих членів фракції під час конфлікту президента з Коломойським за «Укрнафту» та «Укртранснфту». Трагічний випадок з загибеллю на блокпосту у Волновасі працівника СБУ за участі мого помічника був використаний владою для заяв про «організоване злочинне угруповання» на базі керівництва дніпровської ОДА. Насправді ж, хлопці зупинили фури з контрабандою, які кришували правоохоронці. Мене штучно втягнули у політичні й олігархічні розборки в верхах і я вийшов із фракції, яка сліпо повторювала абсурдні обвинувачення», – розповів Денисенко.

Андрій Денисенко тричі балотувався до парламену до парламенту: від партій «Свобода», «Пора–ПРП» та на позачергових виборах, які відбулися 26 жовтня 2014 року, - за 26 одномандатним виборчим округом від Блоку Петра Порошенка, посів перше місце з результатом 36,18 %. До того, як сам став нардепом, був помічником депутата від «Нашої України» Івана Васюника.

«Я є принциповим націонал-патріотом, націоналістом-державником і був лише в партіях правого і право-центристського спрямування. В нас ще молода демократія, несформована політична й партійна система, партії народжуються і вмирають швидше, ніж закінчується виборча каденція, а я завжди прагну бути на вістрі процесів і приносити максимальну користь Україні. Починав свій політичний шлях я в КУНі при Славі Стецько, був у НРУ за часів Чорновола, очолював регіональні структури блоку Ющенка, організовував у Дніпрі обидві революції, брав участь у формуванні добробатів та загонів «Правого сектору». Це жива стихія й жива робота, за якою не встигають сучасні партійні форми», - коментує зміну партійних прапорів, але не ідеології Денисенко.

«ПРП» була головною кадровою базою блоку Наша Україна, партією інтелектуалів, «Свобода» - єдиною партією прямої дії, яка могла вивести людей на вулицю і дати в зуби режиму Януковича, наголосив нардеп. Він підкреслив: радий з того, що мав можливість бути в цих структурах на переломних етапах нашої історії і зробити свій внесок у неї.

«Так, я був помічником на громадських засадах свого однопартійця по «ПРП» пана Васюника. З самим нардепом я фактично не працював, цей статус мені як керівнику міської організації Дніпра надало партійне керівництво для зручнішої роботи з органами влади», - зауважив Денисенко, відповідаючи на питання журналістки сайту «Українська правда».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...