App Store Google Play

Ігри Героїв: у Дніпрі ветерани війни на Сході змагалися у кросфіті

28.07.2018 20:00
Ігри Героїв: у Дніпрі ветерани війни на Сході змагалися у кросфіті

Сьогодні, 28 липня, у Дніпрі відбулося змагання з функціонального багатоборства «Ігри Героїв». За їх результатами відібрані учасники на всеукраїнські змагання. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – Центрального парку відпочинку ім. Шевченка.

Ігри Героїв (англ. Games Heroes) — спортивні змагання ветеранів та цивільних людей з особливими потребами. Ігри були започатковані в Україні 21 травня 2016 року проводяться серед ветеранів Збройних сил України, а також цивільних з інвалідністю. Головна мета «Ігор Героїв» — психологічна та фізкультурно-спортивна реабілітація бійців, соціальна адаптація людей з особливими потребами, впровадження та поширення спортивного руху серед молоді, малозахищених та соціально вразливих верств населення.

Ветерани АТО – спортсмени з різних міст України змагатимуться з функціонального багатоборства. Функціональне багатоборство є програмою вправ на силу та витривалість, до складу якої входять переважно добірки аеробних вправ, фітнесу та вправ важкої атлетики і функціонального багатоборства.

Також сьогодні участь брали представники силових структур.

Учасник змагання Денис Мерзлікін розповів, що вперше взяв участь в «Іграх Героїв» у 2016-му році. Він наголосив, що такі заходи допомагають в реабілітації, зараз ветеран Сходу почуває себе краще після тренувань. Денис Мерзлікін 27 червня 2015-го року отримав при виконанні завдання отримав поранення нижніх кінцівок, правого плеча та голови.

Ігри Героїв - волонтерський проект. Підготовкою спортсменів займаються декілька залів по Україні - в Харкові, Києві, Одесі, Миколаєві, Дніпрі, Львові.

Нагадаємо, що у минулому році  смт Гвардійське пройшли змагання з кросфіту «Ігри героїв» серед параспортсменів-ветеранів АТО.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...