App Store Google Play

Друга національна Бієнале молодого сучасного мистецтва шукає кураторів на Дніпропетровщині

27.07.2018 09:00
Друга національна Бієнале молодого сучасного мистецтва шукає кураторів на Дніпропетровщині

Команда організаторів  другої національної Бієнале молодого сучасного мистецтва,яка відбудеться в Харкові у 2019 році, оголошує open call (відкритий конкурс) для кураторів і кураторок основної і паралельної програм. Подача заявок до 23 вересня. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу "Bagels & Letters".

Над основною програмою працюватиме кураторська група з трьох осіб, котрі  визначатимуть тему Бієнале, відбиратимуть митців за результатами відкритого конкурсу для основної виставки та працюватимуть над форматом. Паралельна програма (виставки-супутники, спецпроекти, перфоманси, арт-інтервенції в міський простір) матиме одного куратора або кураторку, їх також оберуть за результатами конкурсу. Також програма матиме окремих кураторів дитячої та освітньої програм – вони будуть запрошені командою організаторів Бієнале.

«Одна з задач Бієнале – підтримати молоду кураторську школу, яка в Україні лише формується», – говорить Тетяна Тумасян, голова Координаційної ради бієнале, директорка Харківської Муніципальної галереї, – «У нас немає вікового обмеження для аплікантів на кураторів, але ми прагнемо дати шанс саме молодим професіоналам та професіоналкам заявити про себе на події такого масштабу як національна бієнале молодого мистецтва».

Оцінювати заявки буде експертна рада, що складається з досвідчених експерток і експертів із різних регіонів України.

Після того як команду кураторів та кураторок буде сформовано, організатори планують  на початку листопада провести кураторський інтенсив, щоб куратори та кураторки усіх програм мали змогу випрацювати механізми роботи, означити тему та головні вектори бієнале. Під час інтенсиву також плануються відкриті публічні лекції та майстер-класи від українських та іноземних експертів у царині креативної економіки та сучасного візуального мистецтва.

Дедлайн подачі заявок – 23 вересня, 18:00. Оголошення результатів – 12-14 жовтня.  Результати будуть оголошені розсилкою на електронні адреси заявників, на сторінці Бієнале на  Фейсбуці, та в медіа.

Нагадаємо, Бієнале, заснована Міністерством культури, вперше відбулася минулого, 2017, року в Києві, за назвою  Фестиваль молодих художників. Основними інституціями-організаторами проекту були “Мистецький Арсенал” та Національний художній музей. Темою першої бієнале було “Сьогодні, що так і не настало”. Головним організатором Другої бієнале молодого сучасного мистецтва у Харкові є Харківська Муніципальна галерея.

Подати заявку та ознайомитися з умовами участі можна за посиланням.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...