App Store Google Play

Сучасні українські письменники розповіли дніпрянам, як створюються літературні тренди

26.07.2018 14:20
Сучасні українські письменники розповіли дніпрянам, як створюються літературні тренди

Сьогодні, 25 липня, у Дніпрі сучасні письменники з усієї України розповіли про основні літературні тренди для молодих читачів. Зустріч відбулась в рамках циклу семінарів «Орієнтири молоді в літературі: класики і сучасники». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення - приміщення інформаційного центру Медіапростір.

Книголюби Дніпра отримали нагоду познайомитись з творчістю молодих українських письменників та з перших вуст почути про літературні новинки. На зустріч з дніпрянами завітали наступні автори: Олена Березюк (Боісіда), Оксана Блажевська (Оксамитка), Людмила Рабаданова, Ярина Каторож, Любов Відтуда, Анна Дегтяренко (Ярослава), Анастасія Мельниченко.

Письменниці з Києва, Львова та Запоріжжя презентували власні книги та розповіли особливості створення творів, джерела натхнення та ідей.

«Вже відбулися зустрічі у Миколаєві, Херсоні, Запоріжжі. У Дніпрі модератором заходу стала член Спілки журналістів та Спілки письменників України Ірина Заржицька, книги якої увійшли до програм навчальних закладів», - зазначила директор обласної бібліотеки для молоді імені Свєтлова Ольга Матюхіна.

Ініціаторами семінару виступили Український центр культурних досліджень та Державна бібліотека юнацтва за підтримки Міністерства культури України.

Нагадаємо, що у Дніпрі відбувся обласний тур Всеукраїнського літературного-мистецького конкурсу «Щоб далі йти дорогою одною», який присвячений спадку української поетеси Олени Теліги.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...