App Store Google Play

Сучасні українські письменники розповіли дніпрянам, як створюються літературні тренди

26.07.2018 14:20
Сучасні українські письменники розповіли дніпрянам, як створюються літературні тренди

Сьогодні, 25 липня, у Дніпрі сучасні письменники з усієї України розповіли про основні літературні тренди для молодих читачів. Зустріч відбулась в рамках циклу семінарів «Орієнтири молоді в літературі: класики і сучасники». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення - приміщення інформаційного центру Медіапростір.

Книголюби Дніпра отримали нагоду познайомитись з творчістю молодих українських письменників та з перших вуст почути про літературні новинки. На зустріч з дніпрянами завітали наступні автори: Олена Березюк (Боісіда), Оксана Блажевська (Оксамитка), Людмила Рабаданова, Ярина Каторож, Любов Відтуда, Анна Дегтяренко (Ярослава), Анастасія Мельниченко.

Письменниці з Києва, Львова та Запоріжжя презентували власні книги та розповіли особливості створення творів, джерела натхнення та ідей.

«Вже відбулися зустрічі у Миколаєві, Херсоні, Запоріжжі. У Дніпрі модератором заходу стала член Спілки журналістів та Спілки письменників України Ірина Заржицька, книги якої увійшли до програм навчальних закладів», - зазначила директор обласної бібліотеки для молоді імені Свєтлова Ольга Матюхіна.

Ініціаторами семінару виступили Український центр культурних досліджень та Державна бібліотека юнацтва за підтримки Міністерства культури України.

Нагадаємо, що у Дніпрі відбувся обласний тур Всеукраїнського літературного-мистецького конкурсу «Щоб далі йти дорогою одною», який присвячений спадку української поетеси Олени Теліги.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...