App Store Google Play

Дніпровські правозахисники Громадської приймальні УГСПЛ влаштували дитяче свято у Торецьку

26.07.2018 09:20
Дніпровські правозахисники Громадської приймальні УГСПЛ влаштували дитяче свято у Торецьку

Дніпровські правозахисники Громадської приймальні УГСПЛ влаштували дитяче свято, присвячене четвертій річниці звільнення Торецька від російських окупаційних військ. Так, дітям подарували позитивний майстер-клас зі створення мультфільму «Торецьк - місто щасливих дітей». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку ГО "Правозахисна група "СІЧ" у Facebook.

Як зазначається, правозахисники Громадської приймальні УГСПЛ у Дніпра приїхали до прифронтового міста, на запрошення організаторів ГО "Твоє Нове Місто".  

«Це було справжня свято. У місті, яке ледь не щодня потерпає від обстрілів, особливо уміють цінувати моменти щастя. Торецьк. Для мешканців виступив військовий оркестр та українські зірки, у небо запускали державний стяг та провели маштабну виставку військової техніки», - йдеться у дописі.

Під час відзначення дітлахи від 5 до 14 років ліпили з пластиліну та малювали героїв, які відображають їхнє уявлення про щасливе дитинство, рідне місто та найбільші мрії. Учасниками майстер-класу стали також діти з інвалідністю та особливими освітніми потребами, хлопчаки з ромського поселення. Те, що їм вдалося зробити можна переглянути, натиснувши тут.

В цей час дніпровська правозахисниця ГО "Правозахисна група "СІЧ"  Наталья Кожина спільно з колегами з Громадської приймальні УГСПЛ Торецька Володимир Єлець розповідали про рівні можливості та права дітей. Йдеться про право на розвиток, мир та безпеку, право жити в родині, право на освіту, розваги та відпочинок.

Вже не вперше фахівці дніпровської приймальні навідуються до прифронтового міста, аби підтримати дітлахів раніше вони проводили інформаційно-просвітницькі заходи для учнів та вчителів місцевої школи-інтернату. Також планується надалі продовжувати працювати у цьому напрямку.

Раніше повідомлялося, що помічниця керівника інформаційно-просвітницького напрямку ГО «ПГ «СІЧ» Віталія Серебрянська допомагає проводити освітні заходи у сфері захисту прав людини. Вона вчить дітей створювати добрі мультфільми – це нова для України соціальна мультиплікація, яка має лікувальний ефект.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...