App Store Google Play

«Грошей нема!» - цього року спортзал у Вальдорфській школі не побудують

25.07.2018 14:20
«Грошей нема!» - цього року спортзал у Вальдорфській школі не побудують

На черговій сесії міська рада Дніпра розглянула електронну петицію щодо прибудови спортивної зали о приміщення Вальдорфської школи.

Вже багато років в зимовий період учні школи змушені займатись фізкультурою в коридорах. Питання будівництва спортивної зали неодноразово порушувалось, двічі було зроблено проект реконструкції, втім з мертвої точки справа не зрушувалась. Крім Вальдорфської, у місті з багатомільярдним бюджетом ще три школи, які не мають спортивних зал. Ціна питання  в цифрах 2016 рок, коли востаннє був зроблений проект реконструкції – 12 млн.грн. При цьому, якщо вірити керівнику фінансового департамента міськради, за результатами першого півріччя, доходи бюджету міста перевищують видатки більше, ніж на 460 млн.грн.

Питання будівництва спортивної зали знайшло підтримку у депутатів з різних фракцій, але не у президії.

«Давайте розуміти, що в кожній школі навчається більше 500 дітей, які мають близько 1000 батьків. Відповідно кожна школа може зробити електронну петицію і проголосувати за неї. Не хотілося би створювати певний прецедент, бо завтра ми отримаємо 160 петицій по кожній школі і в кожній нас проситимуть побудувати спортивну залу, космодром, злітно-посадкову смугу тощо. Робота департаментів, таким чином, буде зводитись лише до реагування на такі петиції», - заявив секретар міськради Олександр Санжара.

Він закликав депутатів уважно поставитись до цього питання і голосувати з розумом, враховуючи можливості бюджету.

Підтримав його і міський голова: «Зразу кажу всім: грошей немає, цього року це неможливо».

За словами очільника міста, участь громадськості у здійсненні впливу на формування і вирішення питань місцевого значення є нічим іншим, як «шантажем» і «викручуванням рук».

«Якщо хтось вважає, що нам почнуть викручувати руки, завалюючи петиціями, я не йтиму на поводу: бюджет має бути збалансованим. Якщо ми дослухатимемось до петицій, тоді в місті настане пряма демократія і нам доведеться просто встати і вийти – всім, разом з мером, виконкомом і депутатським корпусом. Хтось захоче побудувати у дворі космодром, хтось бомбосховище, а ми змушені будемо йти на поводу у 900 осіб. Зразу кажу всім: я не піддаватимусь на шантаж електронних петицій», - наголосив мер.

У підсумку, в якості виключення, депутати вирішили передбачити на наступний рік можливість прибудови до популярної школи спортзала. В кращому випадку, це станеться влітку наступного року.

Як відомо, мерія Дніпра взагалі мало переймається дитячою освітою: так, в школах міста була оголошена так звана «оптимізація», яка передбачає скасування цілої низки посад; школи естетичного виховання взагалі планується перевести на самоокупність, що значно звузить доступ до навчання в них маленьких дніпрян.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...