App Store Google Play

Більше половини мешканців Першотравенська користуються онлайн записом до лікаря

25.07.2018 11:40
Більше половини мешканців Першотравенська користуються онлайн записом до лікаря

Записатися до лікаря онлайн можуть мешканці вже 5-ти міст Дніпропетровської області. Лідер у цьому – Першотравенськ. Електронним записом тут користуються більше половини місцевих мешканців. Про це розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Втілюємо у життя завдання Президента України Петра Порошенка – підвищуємо якість медичних послуг у невеличких населених пунктах. Прагнемо, аби сучасні електронні послуги, як, наприклад, онлайн запис до лікаря, були доступні усім, – сказав Валентин Резніченко. – Нині електронною медичною системою Helsi вже користуються мешканці Дніпра, Покрова, Марганця, Павлограда та Першотравенська. Останні – найбільш активні».

Понад 50% мешканців Першотравенська обирають електронний запис до лікаря, зазначив  радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик.

«Для порівняння – в обласному центрі системою електронного запису до лікаря користуються понад 40% місцевих мешканців», – додав він.

Саме Дніпро першим випробував систему Helsi.

«Починали півтора роки тому. Поступово до системи долучилися усі амбулаторії Дніпра. Нині поширюємо цей досвід на всю область», – зауважила в.о. заступника міського голови Дніпра Яніка Мерило.

Електронна система Helsi доступна в усіх 3-х амбулаторіях Першотравенська. У них обслуговуються 29 тисяч мешканців, розповіла головний лікар першотравенського Центру первинної медико-санітарної допомоги Любов Ровенчук.

«Маю інвалідність, раніше мені було важко приходити вранці до медзакладу, брати талончик. Зараз я можу записатися до лікаря, не виходячи з дому. Обираю зручний день, час – та бронюю. Дуже зручно», – сказала місцева мешканка Маргарита Альбова.

Переваги такої роботи відчули і лікарі.

«Я бачу наперед, які пацієнти до мене записалися, можу спрогнозувати, які аналізи їм потрібно буде призначити, до яких вузькопрофільних фахівців направити. Дуже зручно», – поділилася сімейний лікар, завідуюча амбулаторії №1 Марина Павленко.

Електронна медична система Helsi – один із модулів реформи охорони здоров’я. Через сервіс укладають декларації, записуються на прийом. У планах ще – електронні медична картка та рецепт.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...