App Store Google Play

49% жителів Дніпра задоволені роботою губернатора області Валентина Резніченка

25.07.2018 09:40
49% жителів Дніпра задоволені роботою губернатора області Валентина Резніченка

Згідно з опитуванням, проведеним Центром політичного консалтигу у липні цього року, 49% жителів Дніпра задоволені роботою губернатора області Валентина Резніченка. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Уніан.

На думку політолога Олексія Голобуцького, успіхи Резніченка на посаді очільника області і високі оцінки його діяльності з боку жителів регіону пояснюються кількома факторами.

«Резніченко до приходу до влади не був чиновником, він з бізнесу, тому всі процеси в обласній адміністрації у нього підпорядковані бізнес-логікці: знайти проблему і шляхи її вирішення, визначити джерела фінансування, терміни та якісних підрядників. Більш того, він ще намагається отримати з цього прибуток для області», - вважає Голобуцький.

Політолог зазначив, що Дніпропетровська область є лідером по ремонту доріг, причому Резніченко, судячи з деяких заяв членів його команди, готові навіть капітально ремонтувати дороги, які знаходяться на балансі держагентства «Укравтодор».

Крім того, підкреслює Голобуцький, Дніпропетровська ОДА активно реконструює школи і дитячі сади за сучасними проектами.

Політолог також вважає, що на прикладі Резниченка президент Петро Порошенко демонструє результати ініційованої ним децентралізації влади.

«Порошенко перенаправив фінансові потоки в регіони і призначив правильних людей. Не в кожній області ми бачимо такі результати, але треба визнати, що це працює. Резніченко, підкреслюючи, що він - член команди Порошенка, зумів за три роки при владі жодного разу не потрапити у жоден скандал і дистанціюється від політики, зосередившись на інфраструктурних проектах в області. Втім, по справах губернаторів, в тому числі, люди будуть судити і про президента. Резніченко - велика знахідка для Порошенка при очевидному дефіциті на «лаві запасних», - підсумував Голобуцький.

Нагадаємо, що Січеславщина в топі рейтингу Мінрегіону за соціально-економічними показниками.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...