App Store Google Play

Зривати вручну: як у мерії Дніпра боряться з оголошеннями про перевезення до Криму

24.07.2018 19:30
Зривати вручну: як у мерії Дніпра боряться з оголошеннями про перевезення до Криму

У Дніпрі досі шукають спосіб боротьби з незаконною вуличною рекламою. Зокрема, це стосується сепаратистських оголошень про автобусні тури до анексованого Криму. У міськраді діє єдиний метод боротьби з нелегальною рекламою – зривати всі існуючі оголошення вручну. Цим займаються співробітники КП «Земград». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда зі слів інспектора відділу контролю реклами та благоустрою КП «Земград» Игоря Карася.

З 2016 року у Дніпрі забороняється розміщувати рекламу про поїздки до анексованого півострова, однак автоперевізники нехтують забороною. В свою чергу інспектори КП міськради неуповноважені карати порушників, а поліція не звертає на це уваги.

З огляду на це, місто постійно заполоняють оголошення на стовпах, фасадах будинків, деревах у більшості районів Дніпра. Прикметно, рекламні вивіски мають декілька форматів – паперові оголошення різних розмірів, пластикові вивісти тощо.

«Інспектори не мають права впливати на перевізників, але ми фіксуємо правопорушення для того, щоб демонтувати незаконні оголошення. Правопорушники, номера телефонів яких значяться на розклеєних оголошеннях, на усні зауваження не реагують», - розповів Ігор Карась.

Наразі відбувається демонтаж оголошень за зверненнями жителів міста, які фіксують інспектори КП «Земград». Загалом для фіксації та знищення реклами щодня працюють шість співробітників «Земграда».

«Проводиться систематична щоденна робота з демонтування незаконних рекламних засобів. Зриваємо вручну з використанням драбини для тих оголошень, які знаходяться на значній висоті. При цьому ми використовуємо шпателі та інші інструменти», - зазначив співробітник КП «Земград» Максим.

Нагадаємо, що нещодавно на Європейській площі Дніпра розклеїли оголошення про перевезення до Криму.

Прикметно, що про антивандальне покриття стовпів у Дніпрі вже близько року говорить заступник міського голови Михайло Лисенко. За досвідом облаштування антивандальних та антирекламних засобів останній навіть їздив у відрядження до Японії. Проте корисний досвід так і не був використаний і наразі влада Дніпра шукає нові способи захисту міста від небажаної реклами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...