App Store Google Play

Життя в стилі опосума

23.07.2018 14:00
Життя в стилі опосума

Живе в Америці симпатична тваринка - опосум. У себе на батьківщині досить відома, навіть є вислів “грати опосума”. Він означає прикидатися, показувати те, чого не існує.

Така популярність у фольклорі не випадкова, коли звірок розуміє, що зараз його можуть з”їсти, він падає і прикидається мертвим. У нього тече піна з рота, стають скляні очі, з анальних залоз сочиться секрет, що має неприємний запах. Хижак розуміє, що така гидота йому не потрібна, як правда для Юлії Володимирівни і йде, а опосум “оживає” та продовжує своє просте і зрозуміле життя.

Так от, такі опосуми, як виявилося, населяють не тільки благодатну Америку, але і нашу багатостраждальну неньку.

Опосум перший. Поважний.

Веду дитину в садок. Статечний, сивочолий чоловік вигулює песика, і як це водиться, собака сере на тротуар. Статечний пан, не втрачаючи гідності, йде далі.

Я до нього:

- А не бажає, вельмишановний, прибрати за своїм собакою?

Спочатку чоловік намагається пояснити, що прибирати не потрібно, висохне, саме вітром розвіється, але потім розуміє, що мої доводи є більш суттєві і починає “грати опосума”. Я вислуховую лекцію про те, які собаки прекрасні тварини, наскільки вони кращі за людей. Люди це мерзенні і ниці створіння, а собаки це прямо “ум, честь и совесть нашей эпохи”. А гівно то так, дрібниці. Я в ступорі, а пан уходит в закат.

Опосум другий. Правдоруб.

Чекаю неподалік свого будинку на колегу. Спостерігаю за ремонтом трамвайної колії, все як положено - лопати, укладання вже побитої плити , хаос. І ось водій асфальтового катка, з думкою скоротити шлях, їде по тротуарній плитці. Плитка кришиться, я сатанію.

Підходжу:

- Шановний, подивись, що ти наробив!

Водій робить круглі очі:

- Ой-йо-йо, як невдобно получилось, бл*ха, треба було об'їхати.

Але як тільки він розуміє, що мені мало його причитань, він починає “грати опосума”:

- Бл*дь, ну чого ти до мене причепився? Ти бачив, що робиться у Верховній Раді, ти знаєш, скільки крадуть чиновники, ти в курсі, що Президент барига?

Але я все таки наполягаю на появі бригадира. Бригадир запевняє, що все буде відремонтовано. Водій злий і розчарований, маскування не спрацювало...

Плитку звісно не ремонтують.

Можна ще приводити види опосумів, але думаю достатньо.

Ось так йдеш, бачиш х*йню неподобство, ставиш питання:

Доколе!

А твій опонент падає замертво і починає виділяти анусом смердючий секрет.Ти стоїш весь в цьому і розумієш, що твої аргументи не діють, бо то природа, проти якої не попреш. Весь його всесвіт описується словами “драть, срать, ссать, бл*, черт, мудак, жопа, пи-пи и ка-ка”. Цих дев`ять слів достатньо для його функціонування і не потрібно намагатися щось у ньому перепрограмувати, бо зламається.

Опосумів не змінити, тільки просвіта врятує нашу країну, тож виховуйте у своїх дітей критичне мислення, та й про себе не забувайте.

А тваринка гарна.

Site

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...