App Store Google Play

Корупційний скандал навколо Верхньодніпровського інтернату намагаються перевести в міжнаціональний

23.07.2018 16:40
Корупційний скандал навколо Верхньодніпровського інтернату намагаються перевести в міжнаціональний

На Дніпропетровщині не вщухає скандал довкола КЗ “Верхньодніпровський інтернат №2” ДОР від якого в першу чергу страждають вихованці закладу – діти та молодь з вадами фізичного та розумового розвитку. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Верхньодніпровської районної ради Артем Кравченко, передає Дніпроград.

Раніше Дніпроград розповідав, що в інтернаті вибухнув корупційний скандал. Колишнього директора Віталія Лінника звинувачують у розкраданні коштів дітей з їхніх пенсійних карток. Його викрили місцеві депутати разом із Геннадєм Феденко, який зайняв місце виконувача обов'язків директора інтернату.

Через деякий час колишнє керівництво на чолі з персоналом, який був долучений до корупційної схеми, та окремими депутатами намагалися залякати Геннадія Феденка і навіть розпочали активну "чорну" антикампанію. Та вже сьогодні ті, хто протягои багатьох років обкрадали дітей, вигадали нову історію, завдяки якій намагаються маніпулювати та перевести ситуацію у міжнаціональний конфлікт. 

"21 червня на прохідній дитячого будинку було організоване зібрання мешканців міста, які з різних причин були невдоволенні роботою директора Феденка, організаторами цього зібрання були дві політичні партії «Свобода» та «Рух нових сил». Окремо виділявся серед присутніх Теймур Ібрагімов, який з метої провакації, наніс мені низку тілесних ушкоджень та удари в лице моїм колегам. Також Теймур Ібрагімов погрожував нам пістолетом", - розповів у Facebook місцевий депутат Олександр Кваша.

Наразі Теймур Ібрагімов вирішив "розвернути" справу в інший бік, вигадавши історію, що його та його поплічників спровокували, назвавши їх образливими словами, які можуть інкримінуватись як міжнаціональна ворожнеча.  

"Спекулюючи релігійними почуттями людей мусульманського віросповідання з різних куточків України Теймур Ібрагімов влаштував справжній концерт на останній сесії. Також Ібрагімов і ко зробили колективне звернення на народних депутатів Рефата Чубарова, Мустафу Джемілєва. В мене одне питання: немає чим «крити», вирішили розвернути в бік міжнаціонального скандалу?", - повідомив Артем Кравченко.

Нагадаємо, лише за 2015-2016 рік з карток дітей попереднім керівництвом було знято близько 1 млн грн. Окрім того, дітей систематично били, не годували, над ними морально та фізично знущалися. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...