App Store Google Play

Джаз вкотре підкорив Дніпро: більше тисячі слухачів прийшло на заключний день фестивалю

23.07.2018 10:40
Джаз вкотре підкорив Дніпро: більше тисячі слухачів прийшло на заключний день фестивалю

Більше тисячі слухачів і найкращі виконавці зі всього світу - у Дніпрі завершився "Джаз на Дніпрі". Про це повідомляє Дніпроград з місця події.

Цього року масштабному фестивалю виповнилося 50 років. Культова музична подія була відроджена три роки тому. Виконавці приїхали з разних куточків світу - США, Франції, Японії, Латвії та Польщі.

Останній день музичного фестивалю на Дніпрі відкрили переможці "Джазу на Пірсі" Агата Вільчик та Анна Мінакова.

"Наш джаз особливий тим, що він являється одним з елементів того що ми робимо. Тобто він поєднує в собі дуже різні стилі музики, і ми навіть не завжди можемо визначити що це", - зазначила Анна Мінакова.

Потім сцену запалав квінтет Сільвестра Островського за участю Якова Цвєтінського. Вони грали музику Фредерика Шопена, оброблену в джазовому стилі; авторські композиції, а також оригінальні аранжування джазового стандарту.

Родзинкою цьогорічного фестивалю став новий проект Дмитра Логвина - “Argentum”. Він об'єднав у собі відомих українських музикантів, які мають велику творчу біографію.

Крім вітчизняних джазових виконавців можна було почути Марію Максакову, на сцені вона поєднала джазову музику з оперною, в результаті чого вийшов своєрідний симбіоз. 

На фестивалі почули нове покоління джазових виконавців - тріо Меттью Вітакера, який в свою чергу також став і хедлайнером цьогорічного "Джазу на Дніпрі".

Закрила "Джаз на Дніпрі" триразова переможиця Гремі - Ді Ді Бріджуотер.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...