App Store Google Play

Джаз вкотре підкорив Дніпро: більше тисячі слухачів прийшло на заключний день фестивалю

23.07.2018 10:40
Джаз вкотре підкорив Дніпро: більше тисячі слухачів прийшло на заключний день фестивалю

Більше тисячі слухачів і найкращі виконавці зі всього світу - у Дніпрі завершився "Джаз на Дніпрі". Про це повідомляє Дніпроград з місця події.

Цього року масштабному фестивалю виповнилося 50 років. Культова музична подія була відроджена три роки тому. Виконавці приїхали з разних куточків світу - США, Франції, Японії, Латвії та Польщі.

Останній день музичного фестивалю на Дніпрі відкрили переможці "Джазу на Пірсі" Агата Вільчик та Анна Мінакова.

"Наш джаз особливий тим, що він являється одним з елементів того що ми робимо. Тобто він поєднує в собі дуже різні стилі музики, і ми навіть не завжди можемо визначити що це", - зазначила Анна Мінакова.

Потім сцену запалав квінтет Сільвестра Островського за участю Якова Цвєтінського. Вони грали музику Фредерика Шопена, оброблену в джазовому стилі; авторські композиції, а також оригінальні аранжування джазового стандарту.

Родзинкою цьогорічного фестивалю став новий проект Дмитра Логвина - “Argentum”. Він об'єднав у собі відомих українських музикантів, які мають велику творчу біографію.

Крім вітчизняних джазових виконавців можна було почути Марію Максакову, на сцені вона поєднала джазову музику з оперною, в результаті чого вийшов своєрідний симбіоз. 

На фестивалі почули нове покоління джазових виконавців - тріо Меттью Вітакера, який в свою чергу також став і хедлайнером цьогорічного "Джазу на Дніпрі".

Закрила "Джаз на Дніпрі" триразова переможиця Гремі - Ді Ді Бріджуотер.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...