App Store Google Play

ДніпроОДА осучаснює опорну школу в Миколаївці

23.07.2018 17:40
ДніпроОДА осучаснює опорну школу в Миколаївці

Яскравий теплий фасад та сучасний інтер’єр всередині – за таким стандартом обласна влада реконструює сільські школи по всій Дніпропетровщині. Осучаснюють заклад і в Миколаївці Новомосковського району. Величезну будівлю реконструюють вперше за майже півсторічну історію. Після капремонту в лівому крилі розташують групи дошкільнят-п’ятирічок. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Діти Дніпропетровщини мають здобувати освіту в умовах, що відповідають світовим стандартам. Таке завдання Президента України Петра Порошенка. Реконструюємо одночасно близько 30 опорних і основних шкіл. Осучаснений заклад матимуть і маленькі мешканці села Миколаївка Новомосковського району. Школа нещодавно набула статусу опорної, тож відтепер там навчатимуться й діти з найближчих населених пунктів», – зазначив Валентин Резніченко.

Опорній школі в Миколаївці – майже п’ятдесят. Капремонту там жодного разу не було. В 90-ті сільського населення поменшало, і крило початкової школи тривалий час пустувало. Приміщення стояло занедбаним.

Тепер село відроджується, й місць у місцевому дитсадку не вистачає. Тож вирішили відкрити групи дошкільнят-п’ятирічок у школі.

«На жаль, мій 4-річний синочок не ходить у садок, бо той переповнений, – поділилася мешканка Миколаївки Анжеліка Бочкар. – Тому дуже сподіваюся, що невдовзі у школі виховуватимуть п’ятирічок, і це розвантажить дитсадок».

Величезна будівля закладу – вже із новою покрівлею. У розпалі – реконструкція приміщення для дошкільнят. Ремонтники замінили вікна й двері, осучаснили системи опалення та водопостачання. Зараз завершують другий поверх – готують підлогу під лінолеум. Ось-ось фарбуватимуть стіни.

На першому поверсі замінюють комунікації. Там оновлять хол, харчоблок. В ігрових буде ламінат із підігрівом.

Утеплюють будівлю і ззовні. Фасад облаштують різнокольоровою яскравою плиткою.

Приведуть до ладу і основне приміщення школи. Осучаснять класи і коридори.

«Наші діти матимуть чудову сучасну школу, в якій буде і комфортно навчатися, і зручно працювати, – сказала заступник директора Надія Гажала. – Ми всі щиро вдячні обласній державній адміністрації за такий подарунок».

«Я дуже люблю свою школу. Щодня навідуюся сюди і спостерігаю, як її змінюють на краще. Після ремонту навчатимуся ще з більшим задоволенням», – розповів учень Микита Пшеничний.

Завершити капремонт планують до кінця 2019 року.

Раніше повідомлялося, що у селищі Магдалинівка – реконструюють опорні школи. Підрядники вже встановили нові вікна, завершують облаштування вентильованого фасаду і заміну даху. Активні роботи – і всередині будівлі. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Мабуть це банальні, очевидні слова, але... Сьогодні на Краснопільському кладовищі вже вдруге за тиждень провожали в останню путь воїна, який пав на російсько-українській війні. Цього разу наш сві...
Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...