App Store Google Play

У Кривому Розі розпочався «молитовний марафон» проти маршу ЛГБТ

22.07.2018 13:00
У Кривому Розі розпочався «молитовний марафон» проти маршу ЛГБТ

Вчора, у суботу, в Кривому Розі представники кількох громадських і релігійних організацій розпочали добовий молебень «Молитовна варта: за родину, за святість нашого народу, за охорону духовного світу дитини», протестуючи проти маршу ЛГБТ, який відбувся сьогодні, 22 липня. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Радіо Свобода". 

За інформацією організаторів, акція розпочалась о 17.00 у суботу і триватиме до 17.00 неділі. Цього вечора віряни молились у храмах Кривого Рогу «за збереження суспільного миру, подолання ворожнечі, яку спричиняє проведення анонсованої сьогодні події «КривбасПрайд-2018». Опоненти проведення маршу ЛГБТ мають намір зібратися ще раз просто неба, аби «знову молитись і висловлювати свою позицію щодо маршу».

Як розповів Радіо Свобода співорганізатор заходу, юрист і журналіст Олександр Кривенко, марафон охопить близько десяти локацій. За його даними, представники різних конфесій – протестанти, православні, католики, мусульмани тощо збираються разом, аби висловитись на підтримку традиційних сімейних цінностей.

«Ми не приховуємо, що протестуємо проти завтрашнього параду ЛГБТ. Ми закликаємо людей дивитись на це не як на «Марш рівності», а як на загрозу, що руйнує психічно людину, родину, подружжя. Ситуація така, що ми маємо заявити свою громадянську позицію. Ми вважаємо, що таких публічних акцій з боку пропагандистів «гендерної ідеології» не має бути», – зазначив Олександр Кривенко.

Тож сьогодні у Кривому Розі запланований Марш рівності на підтримку ЛГБТ-людей. Місце і час проведення ані організатори, ані поліція не розголошують. Раніше суд у Кривому Розі відмовив райраді у забороні проведення цього маршу.

В оргкомітеті маршу Радіо Свобода повідомили, що хода запланована як «суто правозахисний захід», до якого можуть долучитись не тільки представники ЛГБТ-спільноти, а й представники інших суспільних груп, які відчувають дискримінацію. Акція не передбачає використання елементів травесті-шоу, екстравагантного одягу чи аксесуарів.

Нагадаємо, що у Кривому Розі невідомі скоїли напад на голову оргкомітету фестивалю КривбасПрайд Бориса Золотченка. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...