App Store Google Play

Кіоскерка з автозупинки виграла 85 мільйонів на коштовний водогін на Дніпропетровщині

21.07.2018 15:00
Кіоскерка з автозупинки виграла 85 мільйонів на коштовний водогін на Дніпропетровщині

Департамент ЖКГ та будівництва Дніпропетровської ОДА 16 липня за результатами тендеру замовив ТОВ «Виробничо-будівельна компанія «Промшляхбуд» водогін за 84,54 млн. грн. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Наші гроші.

До грудня 2019 року планують збудувати магістральний водогін Кринички – Затишне – Гуляйполе. На водовід довжиною 62 км піде 74,03 млн. грн., на реконструкцію насосної станції НС1 та хлораторної – 8,01 млн. грн., а на будівництво ПНС-1 – 2,51 млн. грн. За підсумковою відомістю ресурсів, третина, або 29,03 млн. грн., піде на поліетиленові труби для холодної води (тут і далі тендерні ціни вказано без ПДВ і доставки).

Із цієї суми найбільше, а саме 6,13 млн. грн. припадає на 11 441 м труб PE 100 SDR-26 (0,6 МПа) діаметром 180 мм по 536 грн./м. Зараз на ринку їх можна знайти у продажу по 319 грн./м із ПДВ. Без урахування податку це становило би 266 грн./м, що вдвічі дешевше від тендерної ціни.

Закуповуючи ці труби за ринковою ціною, департамент витратив би на них 3,04 млн. грн., тобто різниця між кошторисом і ринком лише на цій позиції становить 3,08 млн. грн.

Взимку-навесні такі труби продавалися по 320–321 грн./м із ПДВ, або 267-268 грн./м без урахування податку, що все одно вдвічі дешевше за ціну «Промшляхбуду».

На заробітну плату піде 4,15 млн. грн., тобто 5% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 1% – 736 тис грн. Ціна угоди на 0,5% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 84,96 млн. грн.

За даними системи «YouControl», фірма «Промшляхбуд» зі статутним капіталом 100 грн. була заснована в Києві в лютому 2017 року Аліною Єрко і Віталієм Григорчуком. Нині Григорчук володіє ТОВ «Лендер Консалт» із Маріуполя на Донеччині, а Єрко – ТОВ «Девелопбудшлях» із Боярки на Київщині. Згодом «Промшляхбуд» переоформили в місті Апостолове на Дніпропетровщині на Миколу Литвина з Кривого Рогу. А цьогоріч власницею «Промшляжбуду» стала криворіжанка Інна Наумчак, а статутний капітал компанії зріс до 1,73 млн грн. Підприємниця Наумчак керує кіоском у складі торговельно-зупиночного комплексу «20 Автобаза» у Кривому Розі.

Нагадаємо, що у Дніпрі оголосили повторний тендер на нагляд за ремонтом Центрального мосту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...
Я зізнаюся відверто: я не був автором ідеї щодо перейменування області, навіть співавтором. Так, я безумовно підтримую заміну комуністичної і чужої назви на рідну, українську і патріотичну. І справа т...