App Store Google Play

Дніпровський соціаліст зі школи КДБ заграє з сепаратистами і агітує за мир з Путіним

21.07.2018 14:15
Дніпровський соціаліст зі школи КДБ заграє з сепаратистами і агітує за мир з Путіним

Разом із наближення гарячого політичного сезону як в Україні, так і в Дніпрі з могил забуття потроху піднімаються політичні трупи, які вкотре спробують вклинитися у велику політику.

Судячи з активізації певних псевдополітичних гуртків у Дніпрі, свої овації на майбутніх політичних перегонах сподівається отримати кумир місцевих дідусів і бабусь, колишній регіонал і нинішній голова соціалістів Іван Ступак.

Ця людина запам’яталася Дніпру ще за часів правління Януковича та його молодої команди на Дніпропетровщині. Втім, єдиною знаковою подією, яка б насправді його виокремлювала серед своїх біло-блактиних соратників, стало головування у обласній федерації дзюдо.

За останні два роки Ступак зміг засвітитися лише під час 9 травня 2017 року, коли патріоти змусили соціалістів позбутися партійної символіки на шляху до Монумента Слави.

До того, як стати політиком, Іван Ступак встиг закінчити московський виш КДБ, відпрацювати на різних посадах в СБУ та МВС. Втім, після налагодження контактів з регіоналами, для нього була відведена роль “тіні Вілкула” - Ступак час від часу займав посади заступника сумнозвісного нардепа і колишнього голови ДніпроОДА.

Керував Ступак і місцевим осередком Партії регіонів, тож не дивно, що після Революції Гідності справи його пішли в круте піке. Втім, це не зупинило політика. Сьогодні Іван Іванович реалізує свій новий проект — партію "Соціалісти" (не має нічого спільного ані зі спадщиною Мороза, ані з кумедними київськими соціалістами чи то ківи, чи то Капліна, крім нестепної туги за радянщиною у всіх її проявах). Окрім цього, в його розпорядженні знаходиться кишенькова “правозахисна” організації “Закон і честь”.

З першого погляду на сторінку організації Ступака стає очевидним, що давно забутий і похований політичний труп колишнього кдбшника готується до свого відродження. Не дивно, що опирається він на відверто антиукраїнські сили, які використовують антимайданівську та проросійську риторику.

Наприклад, нещодавно на сторінці “Закону і честі” опубліковано звернення одіозного “політичного експерта” та відеоблогера Філіпа Екоз’янця, в якому він бачить в особі Ступака рятівника Дніпра та всієї України. Зокрема, блогер хвалить дніпровського політика за відверто абсурдну ініціативу проведення так званого “Маршу миру” з Дніпра до Донецька. За геніальним задумом Івана Ступака у 2015 році кількасот дніпрян мали пішки вирушити в окуповану частину Донецької області й таким чином показати “солідарність” з тамтешніми мешканцями. Варто нагадати, що 2015 рік розпочався з трагедій під Дебальцевим та у Донецькому аеропорті, де свої життя залишили десятки українських бійців.

Втім, не дивлячись на це, за словами Екоз’янця і Ступак,  саме українська сторона мала піти на чолобитну у Донецьк.

До того ж, якщо вивчити інтернет-творчість Філіпа Екоз’янця, можна побачити, що він — відвертий українофоб, антисеміт і прихильник ідей так званого “руського міру”, хоч сам за національністю є вірменином. Тобто, відвертий ворог українського народу підтримує колишнього сбушника, регіонала, заступника Вілкула, нинішнього “правозахисника” і соціаліста Івана Ступака.

Проте, якщо ще більш глибоко розглянути сторінку “Закону і честі”, що називає своїм головою саме Ступака, можна на 100 % упевнитися, що все оточення дніпровського політика-чекіста — сепаратистські “консерви” і латентні колаборанти, яких від відкритої підтримки Росії стримують лише статті №111 та №109 Кримінального кодексу України.

Наприклад, в одній із десятків од на честь Ступака фігурує така особа як Ася Абдулова. Очевидно, що вона — штатний глашатай нашого героя. У своїй статті пані Ася розповідає яка свята людина Іван Іванович і чому саме в його руках знаходиться вся доля України та військового конфлікту на Донбасі.

Цікава деталь: майже в усіх опублікованих матеріалах на сторінці одіозного політика фігурує словосполучення “в Донбасі”, що на підсвідомості має викликати у читача відчуття що Донбас — це не Донецький вугільний басейн, а щось окреме, що має свій адміністративний статус.

 

Повернімося до Асі Абдулової. Що ж ми можемо побачити на її сторінці у Facebook? Звичайно, контент, який нічим не відрізниш від наповнення сторінки стандартного прихильника “руського міра”. Тут є і антизахідні висловлювання, і конспірологічні теорії про фінансування Госдепом США "фашистського перевороту" в Україні, і антимайданівські гасла, які висміюють не тільки живих, а і вбитих протестувальників, та багато чого іншого.

Окрім посади головного по джинсі у спільноті “Закон і порядок”, Ася Абдулова є модератором сторінок “Соціалісти Шевченківського району” та “Дніпропетровськ — не Дніпро”, на яких також розміщені пропагандистські відеоролики, проросійські матеріали та політична агітація за Ступака.

Соціалісти у своїх дописах закликають, а іноді й примушують Україну до миру, діалогу з “братнім народом”, “почути Донбас” і так далі, за накатаним сценарієм методички колаборантів.

Можна припустити, що трампліном у політику Іван Ступак збирається використовувати саме Шевченківський район — один з найбільших виборчих округів в Дніпрі. Цікаво, що цей район постійно знаходиться на прицілі і у інших сумнівних осіб, зокрема Геннадія Гуфмана. Аналогічні мотиви можна помітити і на другій сторінці Асі Абдулової “Дніпропетровськ — не Дніпро”. Окремо, ці спільноти прикрашають абсолютно фантастичні відеоролики про секретні біолабораторії США на території України, зняті “експертами” у галузі конспірології та інопланетних наук.

Разом з пані Асею за сторінкою “Дніпропетровськ — не Дніпро” пильнує Іван Приходько, мешканець Горлівки, який у своєму профілі відкрито підтримує окупантів та ДНР. Інші адміністратори сторінки — декілька ворожих до України мешканців РФ та спільнота “Русь изначальная”. Це може свідчити лише про дві речі: або про відкрите співробітництво оточення Ступака з ворогом, або ж про його патологічну сліпоту під час вибору соратників.

Не можна оминути увагою й іншу проступаківську спільноту у Facebook “Ветерани-силовики Дніпропетровської області”. На цій сторінці також розміщені матеріали на підтримку Івана Ступака, та це і не дивно, бо після стількох років у “системі” неможливо не побудувати мережу з власних силовиків-прихильників. Адміністратором сторінки виступає Ігор Романенко, який також публікує відеозвернення Філіпа Екоз’янця до Івана Івановича та інші агітаційні дописи. За місце роботи Ігор Романенко вказав УБОЗ України, а на обкладинці сторінки розмістив бійців спецпідрозділу “Сокіл”, що свідчить про його пряме відношення до МВС, а відповідно — і до Ступака.

Окрім цього, на сторінці ветеранів-силовиків розміщені анонси акцій протесту, активним учасником яких неодноразово був помічений антиукраїнський діяч Віктор Марченко. Останній, до слова, також є породженням силових структур і відповідно колегою Івана Ступака.

Віктор Марченко — керівник “близької по духу” ветеранам-силовикам організації “Союз радянських офіцерів”, яка у минулому році була заборонена судом. Також на рахунку Марченка десятки антиукраїнських акцій, зокрема, голова СРО брав участь у так званому “Руському марші” у березні 2014 року, закликав Росію ввести війська в Україну та піднімав прапор РФ біля Дніпровської міської ради. Не виключено, що Віктор Марченко стане політичним супутником Ступака під час найближчих виборчих перегонів.

Підводячи підсумок невеликого аналізу соціальних зв’язків Івана Івановича Ступака, можна зробити висновок, що його ставка — саме на організації-колаборанти та "ватний" електорат у Дніпрі. Очевидно, що роки служби в СБУ та МВС подарували йому певний імунітет перед загрозою правосуддя, втім, як показала практика, коли закон не працює, в дію вступає пряме народовладдя. Тож, на що сподівається Іван Ступак, спираючись на таке сумнівне оточення — невідомо. Разом із цим, громада Дніпра має бути напоготові і у майбутньому не дати встати з могили ватним політичним мерцям.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...