App Store Google Play

За три роки у Петриківському районі відремонтували понад десять доріг

20.07.2018 15:20
За три роки у Петриківському районі відремонтували понад десять доріг

Новенький асфальт уклали ще на двох вулицях селища Петриківка. Загалом за останні три роки Дніпропетровська облдержадміністрація капітально відремонтувала у Петриківському районі понад десять доріг. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Капремонт доріг комунального значення на Дніпропетровщині – одне із завдань, поставлених Президентом України Петром Порошенком перед Дніпропетровською облдержадміністрацією. За три роки ми оновили в області майже 500 автошляхів, цьогоріч в планах – ще близько 130», – розповів Валентин Резніченко.   

 Якісне дорожнє покриття тепер й на вулиці Світлоярська у Петриківці. Оновили дорогу – вперше в історії.

«Місцеві довго чекали на ремонт дороги. Тут живуть, здебільшого, люди похилого віку. Їм частенько доводиться викликати швидку допомогу. Через великі ями пройти, а тим паче – проїхати, тут було вкрай важко», - сказав заступник голови Петриківської селищної ради Ігор Шевченко.  

Після ремонту вулиця стала комфортною та безпечною для руху.

«Я можу вийти на своїх ходунках і рівно пройти по дорозі. Внучок мій може спокійно на самокаті чи велосипеді проїхатись – і ми не боїмося, що він впаде», – поділилась мешканка вулиці Світлоярська Неля Мостова. 

 Радіють і мешканці вулиці Першотравнева – там також новий  асфальт.

«Раніше, коли йшов дощ, калюжі на вулиці – по коліно. Пройти - ніяк. Зараз красиво! Роботи завершились дуже швидко», – зазначила жителька вулиці Першотравнева Валентина Підберезна.  

«Зараз діти з трьох сусідніх вулиць збираються, щоб покататися тут на роликах, скейтах, самокатах і велосипедах», – поділилась юна ролерка Олександра Балентовська. 

Загалом за останні три роки обладміністрація відремонтувала у Петриківському районі 12 вулиць.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Мабуть це банальні, очевидні слова, але... Сьогодні на Краснопільському кладовищі вже вдруге за тиждень провожали в останню путь воїна, який пав на російсько-українській війні. Цього разу наш сві...
Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...